שתלים בתל אביב

רפואת שיניים בת”א – הטובה בארץ
בעבר טיפול שיניים בשתלים התאפשרה רק לבעלי ממון. כיום עם התפתחות רפואת שיניים בת”א והרחבת מספר המרפאות המציעות שתלים בתל אביב המחירים ירדו ומעגל הלקוחות שנהנים מהשיטה גדל כך שכולם יכולים ליהנות. למרות התפתחות נושא השתלים שיטה זו אינה מתאימה לכולם ורופא השיניים אמור לידע את הלקוח מהי הסיבה שהוא נימנה על הלקוחות שאין אפשרות לעשות להם את הטיפול בשיטה זו. ללקוחות אלו ימליצו רופאים השיניים על שיטה מתאימה עבורם כמו פלטה או סוגי טיפול אחרים. ובכל זאת מה עושים את צריכים רופא שיניים בתל אביב?

רפואת שיניים בת”א
רפואת שיניים בת”א, כמו בערים אחרות בארץ, היא צורך שאי אפשר להימלט ממנו. כל מי שחווה כאבי שיניים יודע שאי אפשר להתעלם ממנו ויש צורך להגיע לרופא השיניים מהר ככל שאפשר. אם אתם במצוקה, ד”ר קריינר הוא האדם עבורכם! לעיתים, במסגרת טיפולי שיניים  אצל ד”ר קריינר יש צורך לעקור שיניים חולות ולהחליפן בשיניים מלאכותיות. לפעמים צריך רק שיקום, או הלבנה. בעבר היו עושים פלטה אותה מוציאים מספר פעמים ביום לניקוי ולשטיפת הפה. בשלושת העשורים האחרונים החל עידן השתלים. גם השתלים צריכים טיפול היגייני וניקיון. כמו שיניים טבעיות צריך גם לצחצח מספר פעמים ביום את השתלים ולנקות במרווחים. ד”ר קריינר מציע לכם חבילה שלמה של עבודה: בהליך רגיל נעקרת השן ורק לאחר החלמת המקום יקבע בעצם הלסת חלק מהשתל שיתכסה בבשר החייך ולאחר תקופה נוספת ייחשף השתל שעליו יולבש כתר.

שתלים בתל אביב
מרבית רפואת השיניים בתל אביב עברה לטפל בשיטת השתלים, כאשר בחוד החנית עומדים ד”ר קריינר והקולגות שלו פרסומים רבים של מרפאות שיניים מציעות למטופלים טיפולי שתלים בתל אביב. חלקן מציעות טיפולים ביום אחד, עקירה קביעת השתל והרכבת הכתרים. רפואת השיניים בתל אביב התפתחה בצעדים גדולים וכיום ניתן לעבור טיפולים שונים ביום אחד כמו ניתוחיים כירורגיים, טיפולי חניכיים וכמובן שתלים. שתלים בתל אביב ובכל רחבי הארץ נעשים על ידי הברגת ברגים ללסת ולבשת כתרים על הבורג. בניגוד לפלטה אין אפשרות להוציא את הכתרים כדי לשטוף אותם והשתלים הופכים לחלק בלתי נפרד מהפה. היחס אליהם הוא כיחס לשיניים רגילות.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים