שיקום פה בת”א

שיקום פה הוא לא רק עניין של יופי, אלא גם של בריאות ואיכות חיים. כאשר אנו מדברים על שיקום פה, אנו מתייחסים לתהליך שמטרתו לשפר את מראה ותפקוד הפה. הטיפולים בתחום הם מגוונים ומורכבים: השלמת שיניים חסרות, תיקון נזקים בחניכיים, הרכבת כתרים, השתלות ועוד. את כל הטיפולים הללו ניתן לבצע במרפאות מומחים, ובמיוחד בעיר תל אביב, שבה ישנן מספר מרפאות ומרכזי שיקום פה.

אז מה כלול בתהליך שיקום הפה?

זהו תהליך המשלב טכנולוגיה מתקדמת עם ניסיון וידע מקצועי. הטכנולוגיה מאפשרת לרופאים לבצע את הטיפולים בצורה מדויקת ויעילה, והניסיון המקצועי מבטיח את ההתאמה המושלמת לכל מטופל. בואו ונראה מספר דוגמאות לטיפולים כאלו, המגלים את הפוטנציאל האמיתי הוייחודי בתחום של שיקום הפה:

הלבנת שיניים – זהו טיפול אסתטי המתבצע באמצעות חומרים מיוחדים, אשר מטרתם להחזיר לשיניים את הברק הטבעי והצבע הלבן שלהן. הטיפול מתבצע בצורה מקצועית ובטוחה, תוך שמירה על בריאות השיניים והחניכיים.

שתלים דנטליים – כאשר מדובר בשחזור שיניים חסרות, השתלים דנטליים הם הפתרון האידיאלי. הם מאפשרים התאמה לפה, ומבטיחים מראה טבעי ואסתטי, כאשר התוצאה היא שיניים חזקות ויציבות.

שיקום קבוע – לפעמים הפתרון הטוב ביותר הוא שיקום קבוע, בו משלבים גשרים או כתרים. הטיפול הזה, מטרתו לשדרג את המראה האסתטי של הפה, תוך שמירה על פונקציונליות מלאה והתאמה מושלמת לפה המטופל.

השתלת עצם בחניכיים – במקרים בהם העצם התדלדלה או אבדה, מתבצע תהליך המאפשר להחזיר את הבסיס הקיים לשיניים ומבטיח את יציבותן באמצעות חומרים ביולוגיים או סינתטיים, המסייעים בהגברת הכמות והאיכות של העצם.

אחת המרפאות המובילות לשיקום פה באזור תל אביב היא המרפאה של ד”ר ברונו קריינר. במרפאה שלנו תוכלו למצוא צוות מקצועי המטפלים בכל סוגי בעיות הפה.
אצלנו הטיפולים הם מקצועיים ואיכותיים. הצוות המיומן והמנוסה מתמחה בתחום שיקום הפה. אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת, על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר ומספקים טיפול המותאם אישית לכל מטופל, כדי להבטיח את תהליך השיקום הפה בצורה הטובה ביותר.

אל תחמיצו את ההזדמנות להפיק את המרב מהחיוך שלכם – התקשרו עוד היום וקבעו פגישה במרפאת המומחים שלנו. השירות ניתן באזור תל אביב והמרכז.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים