שיקום פה ביום אחד

פה מטופח ויפה הוא כרטיס הביקור שלנו, הדבר הכמעט ראשון שהעיניים פוגשות והוא משפיע על הבטחון העצמי שלנו ולכן גם על התפקוד שלנו. יש אנשים שחשים חרדה עמוקה מרופא שיניים. מסיבה זו, הם זונחים ביקורים אצל רופא שיניים במשך שנים רבות. ישנו אחוז קטן מכלל האוכלוסיה שסובל מחרדה מרופא שיניים. במקרה כזה, עלול להווצר מגוון רחב של בעיות.

על מנת לטפל בהן יהיה צורך בתכנית טיפולים ארוכה ומייגעת. שיקום פה ביום אחד במרפאתו של ד”ר ברונו קריינר, מומחה לכירוגיית הפה, יכול לפתור לאוכלוסיה המדוברת הרבה עוגמת נפש. ומה הוא בעצם שיקום פה ביום אחד? מדובר בטיפולים אשר מתבצעים תחת הרדמה מלאה וטיפול שיכול לכלול מגוון של שלבים החל מסתימה, עקירה ועד הרמת סינוס, הרכבת שיניים זמניות, טיפול בחניכיים, הכנה לשתלים ושתילת שתלים.

אין שוני בין שיקום פה שמתפרס על פני מספר טיפולים לבין שיקום פה ביום אחד. למעשה, היום אפשר להיכנס לטיפול שהוא יום אחד בלבד ולצאת ממנו כעבור כמה שעות עם פה מושלם וחיוך זוהר. הטיפול יכול להתאים לא רק לאנשים עם חרדה, אלא גם לאנשים מאוד עסוקים, לאנשי עסקים ולאנשים שזמנם קצוב.

שיקום הפה בהרדמה מאפשר ביצוע של מגוון טיפולים בביקור אחד ועל ידי כך לצמצם את העלויות ולחסוך זמן. הטיפול יכלול בדיקות מקיפות כגון צילמי פה ולסת והערכת מומחה.

שיקום פה בהרדמה מתבצע בנוכחות רופא מרדים אשר נמצא שם במהלך כל ההרדמה והטיפול. הוא דואג למהלך התקין של ההרדמה כאשר חומרי הרדמה מוזרמים דרך הוריד. ההרדמה יכולה להמשך שעות בודדות ועד 12 שעות ברציפות בטיפולים מאוד מורכבים(דבר שכמעט ולא קורה). בסיום שיקום הפה בהרדמה, המטופל יתאושש מהניתוח וישוחרר לביתו באותו היום.

שיקום פה בהרדמה מלאה מתבצע אך ורק במרפאות  שהוכשרו לכך ואושרו על ידי משרד הבריאות. שיקום פה בהרדמה מלאה מתבצע בחדר הדומה לחדר ניתוחים.

שיקום פה בהרדמה מלאה המטופל מורדם לחלוטים ואינו חווה את הנעשה. שיקום פה בהרדמה נותן מענה חשוב לאנשים שזמנם קצוב או שחשים חרדה עמוקה מרופא שיניים.

של ד”ר ברונו קריינר הוא מומחה לכירורגיה של הפה והלסת, בעל נסיון רב בשיקום הפה.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים