שיקום פה בהרדמה מלאה

מעוניינים בטיפול לשיקום פה בהרדמה מלאה?

אחד הטיפולים המתקדמים ביותר היום לשיקום השיניים והחניכיים הוא טיפול בהרדמה מלאה המספק תוצאות מהירות מאוד ביחס לכל טיפול אחר הקיים היום בתחום שיקום הפה. מרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר היא אחת המרפאות הותיקות ביותר בתחום שיקום הפה והיא מתאפיינת בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומובילות בתחום השתלות השיניים, גם למטופלים במצב של חוסר עצם מספקת להשתלה.

מה היתרון בשיקום הפה עם הרדמה מלאה?

טיפול לשיקום הפה, הכולל השתלות שיניים, הוא טיפול כירורגי מורכב אשר לוקח זמן ודורש מהמטופל להיות במנחים קבועים לרוב משך זמן הטיפול. השתלת שיניים בהרדמה מלאה כחלק מטיפול לשיקום הפה, מפחיתה מהצורך של המטופל להרגיש אי נוחות או כאבים במהלך הטיפול והיא מאפשרת לרופא השיניים לבצע את הטיפול בצורה מדוייקת ביותר. בנוסף לכך, השתלת שיניים בהרדמה מלאה יכולה לקצר תהליכים ולחסוך בכמות הטיפולים הנדרשת להשתלת השיניים. היא מאפשרת לרופא השיניים לבצע טיפול All on 4 ולהתקין שיניים מלאכותיות קבועות על גבי מספר שתלים קטן ובכך לחסוך את מספר ההשתלות לכל מטופל.

מרפאת שיניים מומלצת להשתלות עם הרדמה מלאה

אם אתם רוצים לקבל את הטיפול המקצועי ביותר להשתלות שיניים בהרדמה מלאה, מומלץ לכם להגיע למרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר הממוקמת בעיר בני ברק ומספקת מגוון רחב של טיפולים איכותיים לשיקום הפה. השתלות שיניים בהרדמה מלאה במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר, הן השתלות מונחות מחשב המתבצעות כבר קרוב ל-20 שנה ומשלבות טכנולוגיות מהחדישות ביותר הקיימות היום בתחום השתלות השיניים.

איך צריך להתכונן להשתלה הכוללת הרדמה מלאה?

בכדי שתוכלו להגיע מוכנים לטיפול מורכב לשיקום הפה, אתם קודם כל צריכים להגיע למרפאה שלנו בעיר בני ברק בכדי לבצע בדיקת אבחון למצב השיניים שלכם. בדיקת האבחון הראשונית תאפשר לנו להחליט איזה טיפולי שיניים בהרדמה כללית יתאימו לכם ואילו טיפולים אפשר לבצע במקביל בפעם אחת. טיפולי שיניים בהרדמה כללית המתבצעים במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר, נערכים יחד עם רופא מרדים מוסמך ורופא כירורג מהטובים ביותר בתחום – ד”ר ברונו קריינר בעצמו. לקביעת תור לבדיקת אבחון לטיפולי שיקום הפה בהרדמה, צרו איתנו קשר עכשיו ונתאם לכם פגישה במרפאה שלנו. צוות המרפאה ישמח לתכנן עבורכם תוכנית טיפולית מקצועית לשיקום הפה בהרדמה.

שיקום פה בהרדמה מלאה במרפאת ד”ר ברונו קריינר

רוצים לקבוע ביקור אצל רופא מומחה לשיקום פה בהרדמה מלאה? מלאו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס הרישום באתר או התקשרו אלינו ישירות למספר הטלפון המופיע כאן באתר.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים