שיקום הפה על גבי שתלים

כבר למעלה מעשרים שנה, רפואת השיניים המודרנית מבצעת שיקום של חסר שיניים באמצעות שתלים דנטליים. מאז פותחו סוגים רבים של שתלים ושיטות עבודה וישנם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד בשיקום שיניים מורכב.

הצלחת שיקום פה מתחילה בתכנון נרחב ומקיף ומסתיים בהדרכת המטופל להקניית הרגלי צחצוח נכונים ושמירה על היגיינת הפה.

שיקום הפה על גבי שתלים משלים שיניים שחסרות בפה בצוקה קבועה ואיתנה ללא תמיכה בשיניים הסמוכות כך שהן יוותרו שלמות ללא צורך להשחיזן. במרפאה של ד”ר ברונו קריינר, שיקום הפה על גבי שתלים יותאם לצרכי המטופל באופן אישי ואינדיבידואלי כך שהשתל למעשה יחליף את שורש השן החסרה ולא יהיה צורך להשחיז שיניים בריאות. כאשר מבצעים שיקום פה מורכב כגון זה ניתן לשקם אפילו לסת שלמה לחלוטין מחוסרת שיניים.

שיקום פה על גבי שתלים יאפשר למטופל תפקוד מלא ויכולת לעיסה טובה.

במהלך השתלת שתל, הרופא יוצר חלל להחדרת שתל. לאחר השתלת השתל, מתרחשת צמיחה של העצם והעצם סוגרת ונועלת את השתל, כך שתהליך השתל מחליף באופן מלאכותי את השן החסרה. צורתן של שתל דנטלי מדמה בורג שעשוי בדרך כלל מטיטניום באורך של כ-16 עד 18 מ”מ. במקרים רבים השתל יהווה בסיס להחזקת כתר.

ישנו מגוון רחב של סוגי השתלים, לכן כל כך חשוב לפנות אל מומחה לשיקום הפה תל אביב אשר יידע להתאים את הטיפול הנכון, המדוייק והמקצועי לכל טופל ולאנטומיית הפה שלו ולצרכיו המיוחדים.

שיקום הפה על גבי שתלים הוא שיקום פה מורכב אותו כדאי להפקיד בידיו המיומנות של ד”ר ברונו קריינר – מומחה לשיקום הפה תל אביב.

במרפאת המומחים של ד”ר ברונו קריינר, ישנו צוות רופאים מומחים לכירורגיה של הפה והלסת, בעלי נסיון רב שיכולים לקחת אחריות על תכנון וביצוע שיקום שיניים מורכב.

שיקום שיניים מורכב הוא נושא רגיש כיוון שהוא דורש מיומנות, קפדנות ודיוק של הרופא המטפל ויש לו  תוצאות מרחיקות לכת על נראותו והרגשתו הכללית של המטופל.

כמובן שסיכויי ההצלחה של כל טיפול תלויים במידה לא מועטה במומחיות ובהכשרת רופאי השיניים המטפלים ובתכנון נכון.

החיוך הוא מפתח ללב אנושי.שיקום פה הוא תהליך חשוב וטוב שמבטיח שיניים יפות שמתפקדות היטב.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים