רופא לטיפול שורש

הטיפול בשורש השן הוא טיפול שמטרתו להציל את השן הפגועה ולהחזיר אותה לתפקודה התקין. במצב כזה, הרבה מאיתנו מרגישים חרדה מפני הטיפול וחוששים לגשת לרופא לטיפול שורש. אז מה בעצם כולל טיפול שורש? האם זהו תהליך כואב? מי מבצע את הטיפול ואיך אפשר לוודא שהטיפול יהיה מוצלח?

טיפול שורש: האם זה באמת כזה גרוע?

כאשר החיידקים מגיעים לשורש השן, הם יכולים לגרום לדלקת ולכאב. מטרתו של הטיפול היא להסיר את החיידקים ולנקות את השורש. רופא לטיפול שורש מבצע את הטיפול באמצעות כלים מיוחדים וטכנולוגיה מתקדמת, כך שהטיפול הוא מהיר וכמעט ללא כאב. הטיפול מגביר את הסיכוי לשמירה על השן לאורך זמן, ומונע צורך בעקירתה. הכלים המתקדמים והטכניקות החדשניות מאפשרות לרופא להגיע למקומות קטנים וצרים בשן, ולנקות אותם בצורה יסודית.

אך לא רק הטכנולוגיה המתקדמת היא המקנה לרופא לטיפול שורש את היכולת לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר. רופא לטיפול שורש הוא לא רופא שיניים רגיל, אלא הוא בעל התמחות וניסיון רב בתחום, ומבין את התהליכים האנטומיים והפיזיולוגיים של השן. היחס האישי, האדיבות והיכולת להרגיע את המטופל הם חלק בלתי נפרד מהטיפול המקצועי שהוא מעניק, ובמיוחד כאשר מדובר בילדים.

רופא לטיפול שורש מבין את החשיבות שבשמירה על השיניים הטבעיות שלנו. הוא יודע שכל שן היא ייחודית וחשובה. השיניים אינן רק מראה אסתטי, אלא גם חלק בלתי נפרד מהבריאות של הגוף. כל טיפול מתוכנן בקפידה, בהתאם לצרכים האישיים של המטופל, כדי להבטיח שהשן לא רק תישאר במצבה הטבעי, אלא גם תשמש את המטופל לשנים רבות.
גם במקרים בהם יש צורך בחידוש טיפול שורש או בטיפול שורש כירורגי, המלצתנו היא לבצע אותו אצל רופא לטיפול שורש. הטכנולוגיה החדשנית של המיקרוסקופ מאפשרת לרופא לבצע את הטיפול בדיוק ובאיכות גבוהה ומבטיח שהטיפול יהיה מושלם.

הצלחת טיפול שורש אצל מטופלים

קיים קשר הדוק בין הצלחת הטיפול של רופא לטיפול שורש לבין המטופל שלו. כשמתקיימת תקשורת טובה, האינפורמציה זורמת בין מטפל למטופל, יהיו לכך בהכרח השלכות חיוביות.

כאשר רופא לטיפול שורש משתף את המטופל שלו בפרטים חשובים, המטופל מרגיש שהוא יכול לסמוך על רופאו. במרפאה של ברונו קריינר ניתן למצוא רופא לטיפול שורש אשר יבצע את הטיפול על הצד המקצועי והטוב ביותר במקביל ליחסי מטפל-מטופל אנושיים וחמים.

ישנם אנשים אשר חווים חרדה עמוקה ופוביה דנטלית. על רופא לטיפול שורש לא רק לבצע את עבודתו באופן המקצועי ביותר אלא גם לדעת להרגיע את המטופל ולהשרות עליו רוגע ובטחון. אפשר אפילו להשתמש בגז צחוק שיעזור להתגבר על הפחד.

לעתים רופא לטיפול שורש יפגוש מטופל שיש לו קושי לפתוח את הפהשבמקרה הזה דורש שהייה ממושכת עם פה פתוח, לכן יתכן שיקבעו מספר מפגשים לטיפול במקום אחד ארוך.

נסיגת חניכיים זהו תהליך בו החניכיים נסוגות וחושפות את שורש השן. הסיבות לנסיגת חניכיים הן שונות ומגוונות. ביניהן דלקת חניכיים, עישון, מגע עם חומרים כימיים, טיפול אורטודנטי וגנטיקה. מתי צריך לפנות אל רופא להשתלת חניכיים? כאשר שורש השן חשופה ויש חשש לעששת או כאשר הנסיגה פוגעת בפן האסתטי ובעקבות כך נפגעת רמת איכול החיים של המטופל שאינו יכול להנות מחיוך מלא. רופא להשתלת חניכיים יכול לפתור את הבעיה על ידי השתלת חניכיים. מדובר בטיפול מתקדם וחדשני אשר מביא לתוצאות נהדרות.

רופא לשיקום הפה הוא מומחה ברפואת שיניים שמשחזר שיניים על מנת לשפר תיפקוד אצל המטופלובל נשכח את הפן האסתטי שגם הוא חשוב. רופא לשיקום הפה עובד ברמה טיפולים מן הגבוהות בתחום רפואת שיניים שכוללת טיפולים מורכבים כגון השתלת חניכיים, השתלת שיניים, בעיות סגר מורכבות והפרעות תיפקודיות באזור הלסת.

ד”ר ברונו קריינר הוא בדיוק מומחה מן הסוג הזה. ד”ר קריינר הוא רופא לשיקום פה, מומחה לכירורגיה של הפה והלסת, בעל נסיון רב. במרפאה בהנהלתו, צוות רופאים מומחים בכל תחומי רפואת השיניים. רופא לשיקום פה יודע להתוות את הטיפול הדנטלי המדוייק והנכון לשביעות רצונו המלא של המטופל, כל זאת בהתבסס על הידע והנסיון רבי השנים, גישה אנושית, יחס אישי ומחוייבות להצלחת הטיפול.

צרו איתנו קשר עוד היום. אל תתפשרו על הבריאות שלכם. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים