רופא לטיפול חניכיים

סובלים מבעיות חניכיים? מחפשים רופא מנוסה?

רופא לטיפול חניכיים אחראי על טיפול בכל מחלות החניכיים והוא יכול לבצע בדיקות אבחון, טיפולי מניעה וטיפול במחלות חניכיים בכל רמת חומרה. מחלות חניכיים יכולות להופיע מסיבות שונות כגון היגיינת פה לקויה, נטילת תרופות מסוימות, מחלות כרוניות ושינויים הורמונליים. ישנה חשיבות רבה לאבחון מוקדם של בעיות חניכיים על מנת למנוע מצבים בלתי הפיכים או טיפולים מורכבים בהמשך, זו הסיבה שמומלץ לפנות לרופא מומחה לחניכיים כבר עם הופעת התסמינים הראשונים לבעיה. טיפול תקופתי אצל שיננית יכול למנוע בצורה משמעותית מחלות חניכיים הנובעות מהצטברות אבנית וחיידקים על קו החניכיים.

איך אפשר לזהות מחלות חניכיים?

מחלת חניכיים היא שלב מתקדם של בעיות חניכיים והיא יכולה להופיע בצורה של תסמינים שונים כגון כאבים באזור החניכיים, נפיחות, דימום באזור החניכיים, ריח רע מהפה באופן קבוע, שיניים מתנדנדות או הופעת מרווחים בין השיניים. אלא רק חלק מהתסמינים ויתכן ויופיעו תסמינים נוספים. בשלבים מתקדמים יותר של מחלת החניכיים, ניתן לזהות גם שלבים ראשוניים או מתקדמים של נסיגת חניכיים. נסיגת חניכיים בא לידי ביטוי במראה שיניים ארוכות יותר. למעשה, שורשי השן נחשפים בגלל נסיגת החניכיים ויוצרים מקום חדש להיווצרות חיידקים. התהליך יכול להיות בלתי הפיך במידה ולא מטפלים במחלת החניכיים ופגיעה קריטית בתמיכה של השיניים באמצעות עצם הלסת העליונה והתחתונה.

קביעת תור אצל רופא חניכיים

אם אתם סובלים מאחד או יותר מהתסמינים שציינו או שאתם חוששים שיש לכם דלקת או מחלת חניכיים, מומלץ לפנות לרופא לטיפול חניכיים בהקדם ללא עיכובים מיותרים. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר מזמינים אתכם לקבוע תור דרך האתר לבדיקת אבחון ראשונית לחניכיים שלכם. צוות המרפאה יבנה עבורכם תוכנית טיפולית מותאמת אישית במטרה להחזיר את החניכיים למצב האופטימלי שלהם. עם ניסיון של מעל ל-20 שנה, המרפאה שלנו יכולה לטפל בכל המצבים הרפואיים הקשורים לאזור החניכיים ועצמות הלסת בצורה הטובה ביותר.

רופא לטיפול חניכיים מהמובילים בארץ

לקבלת פרטים נוספים על טיפולים אצל רופא לטיפול חניכיים, צרו איתנו קשר דרך האתר ואנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר נספק לכם את כל המידע הרלוונטי למצב החניכיים שלכם. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש הדף ותוכלו לתאם ביקור במרפאה שלנו כבר לימים הקרובים.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים