רופא להשתלות דנטליות


זקוקים למומחה להשתלות חניכיים?

סיבות רבות לבעיות חניכיים. הידועה ביותר היא נסיגת חניכיים. חשיפת שורשי השן דבר שגורם לכאבים ולאי נוחות בפה בעיקר בעת שתיה קרה וחמה. סיבה נוספת היא צחצוח ואגרסיבי ולא נכון שמירה על הגיינה ועישון. גם עגיל פירסינג שבני הנוער עושים בלשון או בשפה גורם לגירוי לחניכיים.

השתלות דנטליות הם השם המקצועי להשתלת שיניים. עד לפני מספר שנים לא הייתה שיטה זו כל כך מקובלת ובעיקר יקרה. לפני כשלושה עשורים חלה תפנית ויותר ויותר רופאי שיניים למדו והפכו להיות רופא להשתלות דנטליות . אחד המומחים הגדולים בארץ הוא ד”ר קריינר, ואם אתם זקוקים לעבודה של רופא לשתלים דנטליים – הוא האדם עבורכם.

שיטות להשתלת חניכיים
ישנן מספר שיטות להשתלות דנטליות. כאלה שנעשות ביום אחד, עקירת השן החולה, השתלת שתל, שהוא בעצם בורג המוברג לעצם הלסת, וכיסוי בכתרים. לעיתים זקוק המטופל להשתלת חניכיים, פעולה הידועה בשם ניתוח חניכיים,  וכאן נכנס לתמונה רופא להשתלות דנטליות. במקרים רבים נעשים ניתוחי חניכיים. הפעולה נעשית לפני טיפול שיניים מורכב או בעת השתלת שתלים. השתלת חניכיים נעשה על ידי מומחה להשתלת חניכיים ולא על ידי רופא השיניים המטפל. השתלת חניכיים נעשית גם במקרים שהחניכיים נסוגים מהשיניים ויש דימומים ומומחה להשתלת חניכיים יכול לפתור את הבעיה. חניכיים חולים אינם  מאפשרים למומחה להשתלות דנטליות להתחיל בעבודת שיקום הפה.

מה מציע לכם ד”ר קריינר?
רבים לא יודעים שהם סובלים מנסיגת חניכיים עד אשר מתחילים הכאבים. השן נחשפת ונגרמת  לה רגישות והדבר גם גורם לכיעור הפה. לאחר הטיפול בחניכיים אצל ד”ר קריינר, אפשר ללכת הביתה ולנוח, עם הוראות של רופא להשתלות דנטליות והוראות ברורות מה מותר לאכול. לאחר כשבוע ואישור מומחה להשתלות דנטליות, אחד הרופאים במרפאה של ד”ר קריינר, יוכל המטופל להמשיך את יתר הטיפול.

לאחר ניתוח חניכיים ידריך רופא להשתלות דנטליות את המטופל כיצד לשמר את החניכיים. מחצית מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת ממחלות חניכיים כמו דלקות חוזרות ונשנות שזו אחת הסיבות לנסיגת החניכיים. אצל בני נוער שיש נסיגת חניכיים גורם עיקרי לכך הוא טיפול אורתודנטי. טיפול בהם יעשה על ידי רופא להשתלות דנטליות והמשך הטיפול יעשה על ידי האורתודנט. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים