רופא להרמת סינוס

לפני שאנחנו ניגשים להתקנת שתלים, בייחוד בחלק האחורי של הפה, הרופא יבחן האם יש מספיק עצם בלסתות על מנת שתתאפשר התקנת שתלים. במידה ואין, הוא יציע לבצע מה שנקרא הרמת סינוס. הליך מקודם של השתלת עצם. הליך זה יכול להתבצע רק על ידי רופא להרמת סינוס. 
 
לכאורה, תמיד חשבנו שסינוסים קשורים לחלל האף, ואכן זה כך, אך יש מאחר והם נמצאים בלסת העליונה, הם משפיעים על מבנה הפה ועל היכולת לטפל בו. זו הסיבה שבכל הליך של השתלת שיניים וטיפול בלסתות, למשל במסגרת שיקום הפה או שיקום הלסת, תיבחן השאלה, האם יש צורך לבצע הליך מוקדם בסינוסים. רופא להרמת סינוס שמתמחה בכך, יבחן את הלסתות ואת מצב הפה, לפני שיחליט. כיצד להמשיך. 
 
חשוב להבהיר, בלא מעט מקרים, אם לא ברוב המקרים אין צורך בהתערבות של רופא להרמת סינוס, שכן יש מספיק עצם לצורך התקנת שתלים. אפשרויות אחרת היא שיש מספיק עצם, גם אם לכאורה נראה שחסר, ובכל זאת הרופא יציע לבצע הרמה של הסינוס בשביל שנוכל להתקין את השתלים בצורה נכונה. האפשרות הבעייתית היא, שאכן חסרה עצם, ואז חובה לבצע הרמה של הסינוסים, ולפעמים אף השתלת עצם, בשביל שנוכל להתקין את השתלים. התהליך יכול לקחת מספר חודשים, הוא ארוך והוא לא נעים. 
 
זו הסיבה שכאשר ניגשים לטיפול שכזה, יש לפנות למומחה בהרמת סינוס. יש מרפאות שמעסיקות רופא בתחום זה לצד רופא שמתעסק בהתקנת שתלים. לעומת זאת יש מרפאות בהן הרופא להרמת סינוס הוא גם מומחה בהתקנת שתלים, וכל הביצוע מתבצע אצל רופא אחד. לרוב זה עדיף שכל הטיפולים ייעשו במרפאה אחת אצל רופא אחד, כך אין סכנה שמשהו יאבד, יישכח או שחס וחלילה יהיו טעויות מסיבות שונות. מן הסתם, חשוב מאוד לבחור ברופא מומחה להרמת סינוס ולא ברופא שזה עתה סיים את ההתמחות שלו בנושא. 
 
אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על רופא שמבצע טיפולי הרמת סינוס בת”א, ד”ר ברונו קריינר, שמתמחה בנושא זה ובכלל בכל הקשור לשיקום הפה. אל ד”ר ברונו קריינר מגיעים מטופלים רק מאזור המרכז (למרות שהוא אחד המומחים המובילים בהרמת סינוס בתל אביב). במרפאה של ד”ר קריינר תיהנו מיחס אדיב ונעים, ומטיפול מקצועי משלב תכנון הטיפול ועד לשלבי הביקורת בתום הטיפול. אנחנו מזמינים אתכם להגיע אל ד”ר קריינר וליהנות מטיפול ברמה גבוהה. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים