רופא לאסתטיקת הפה

מה הן הסיבות שבגינן חולה אדם במחלות פה ולסת? מה היא המשמעות של טיפולי האסתטיקה? למה לבחור דווקא במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר? אילו טיפולים נמצא במרפאה זו?

הפה אשר נמצא במרכז הפנים הוא ללא ספק משדר ומעביר מסר כזה או אחר לבן השיח ולסובבים אותנו. עבור רבים וטובים מערכת השיניים היא קריטית לגבי הצלחתם בהרבה מאוד תחומי חיים אחרים כמו זוגיות, קריירה ועוד. מערכת שיניים עקומה, חולה ובעלת גוונים כהים עשויה ללא ספק לפגוע בביטחון העצמי וכמו כן בדימוי העצמי. רופא לאסתטיקת הפה הוא הפתרון האולטימטיבי.

לאורך כל שנות חייו של האדם עוברים על מהערכת הפה שינויים כאלה ואחרים אשר עשויים לפגוע במראה האסתטי. מערכת השיניים זו אחת המערכות העמוסות והעסוקות ביותר בגוף האדם. טחינת המזון האין סופית וכמו כן בשל עוד מגוון תפקידים מערכת הפה נשחקת עם השנים. שחיקה זו פוגעת במראה היפה.

כמו כן ישנם רבים וטובים אשר נולדים עם שיניים עקומות הדורשות פתרונות ליישור השיניים. רפואת השיניים המודרנית מאפשרת את כל הפתרונות הללו. טיפולי רופא אסתטיקת הפה כוללים בין השאר את יישור השיניים, ניקוי האבנית, הלבנת השיניים, השתלת שיניים ועוד.
במרפאתו של ד”ר ברונו קריינר יעמוד לשירותכם רופא לאסתטיקת הפה מומחה אשר יסביר ויפרט את כל השלבים הנדרשים עד להגעה לתוצאה הטובה המרשימה ביותר לשביעות רצונו של המטופל.

עקירת שיניים מורכבות? היכן מומלץ לבצע הליך טיפולי שכזה?
כאמור טיפולי שיניים עשויים להיות מורכבים ומסובכים. על מנת להצליח אין להתפשר על פחות מהטובים ביותר בתחום. ד”ר ברונו קריינר ערך טיפולי עקירת שיניים מורכבות בהרבה מאוד מטופלים נאמנים ומרוצים. במרפאה זו זוכים המטופלים לשירות אישי ומקצועי ביותר. אחריות מלאה על כל סוגי הטיפולים וכמו כן ייעוץ והכוונה לגבי התחזוקה הנכונה.

עקירת שיני בינה בתל אביב? לא רק!
במרפאת שיניים ייחודית זו תוכלו למצוא שלל טיפולים במחירים אטרקטיביים ביותר. בין השאר כירורגיית הפה והלסת, שיננית, השתלות שיניים, שיניים תותבות, טיפולי חניכיים ועוד. עקירת שיני בינה בתל אביב על ידי מומחה לתחום בלבד. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים