עקירת שיני בינה בת”א

מהאוניברסיטה לפרקטיקה – עקירת שיני בינה בתל אביב
שיני הבינה צומחות בגיל ההתבגרות בין גיל 17 ל-25. לפעמים הן מקדימות לצמוח אפילו בגילאי 15. לפעמים הן בכלל לא בוקעות. השם שיני בינה ניתן להן מאחר והן צומחות בערך בגיל שהאדם מחכים וניתנת לו בינה. מכאן שמן.

מה עושים אם גרים בתל אביב וצריכים עקירת שן בינה?
עקירת שיני בינה בתל אביב כמו בכל האזורים האחרים בארץ מצריכה הגעה למרפאת השיניים כדי לקבל חוות דעת של רופא לעקירת שיני בינה שזו מומחיותו. בדרך כלל עקירת שן בינה בתל אביב נעשית לאחר בדיקת הרופא וקביעתו שאין אפשרות לטפל בשן. לא כל רופאי השיניים המתמחים בשיני בינה מסכימים שצריך לעקור את שן הבינה שכואבת מידית. לעיתים ניתן לשקם את השן ולהציל אותה. הדבר תלוי מתי הגיע המטופל למרפאה העוסקת במלאכת עקירת שיני בינה בת”א או בקרבה למקום מגוריו. אם אתם צריכים רופא מומחה עבור עקירת שיני בינה בת”א – ד”ר קריינר הוא האדם עבורכם. ברוב המקרים עקירת שיני בינה בתל אביב נעשית במרפאה אבל לעיתים  מגיע מטופל שמצב שן הבינה הוא גרוע ומהווה סכנה לדלקת חריפה ואז נדחית עקירת השן והמטופל נשלח למחלקת פה ולסת בבית חולים להמשך טיפול.

לעיתים מחליטים על עקירת שן בינה בת”א גם טרם הגעת השן למצב קשה. גם אם אין כאבים מעדיפים רופאי שיניים על עקירת שיני הבינה כדי למנוע בעתיד ולא להגיע לכאבים.

עקירת שיני בינה – עניין מדעי
עקירת שיני בינה בת”א מתורגלת קודם בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב שם הסטודנטים עושים עבודה מעשית בהשגחת מומחים על עקירת שיני בינה. יש המגיעים לפקולטה כדי לחסוך כסף מאחר והתמורה עבור הטיפול היא מזערית אם בכלל. באוניברסיטה גם מתווכחים! רופאים המצדדים בעקירת שיני בינה מסבירים את הסיבה שאין אפשרות לנקות את שיני הבינה ולשמור על הגינה ובמשך הזמן מצטברות בקטריות סביב שן הבינה שגורמות לדלקות וכאבים. אל שמתנגדים לעקירת שיני בינה באופן תמידי טוענים כי עקירת שן בינה בת”א או בכל מקום אחר יכולה לסכן רקמות ועצבים סביב מקום העקירה.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים