עקירת שיניים

רופא שיניים ראוי לשמו יפנה לפתרון של עקירת שיניים רק כמוצא אחרון. כל עוד ניתן להציל את השן, זה הדבר הטוב ביותר. אך כאשר אין מנוס וחייבים לעקור שן חולה כלואה או עקומה, אם מתפתחים זיהומים, חשוב שפעולה זו תיעשה בצורה מקצועית ביותר. בפרט, יש להביא בחשבון שלעיתים הגישה לשן איננה פשוטה ויש לנקוט בהליך כירורגי.

ד”ר ברונו קריינר – תנו למומחה מוסמך לטפל בכם

בריאות הפה חשובה לכם. יתכן שנחוצה לכם עקירת שיניים כירורגית או שיש לעקור שן בינה שמסבה לכם אי נוחות או אפילו כאבים. ד”ר ברונו קריינר עומד לשירותכם. ד”ר קריינר אשר עוסק מזה שנים ברפואת שיניים הינו בעל תעודת מומחה. הדבר מעיד על כישוריו הגבוהים ועל שנות ההכשרה ואיכותה. כבוגר תארים הן ברפואה והן ברפואת שיניים, כאשר אתם מגיעים למרפאתו, אתם מעמידים את שיניכם ואת בריאותכם בידיים טובות!

מומחיות בעקירות וכירורגיה של הפה והלסתות

עקירה שאיננה מבוצעת על הצד הטוב ביותר עלולה להסב אי נחת והשלכות לא פשוטות על מטופל או מטופלת. בעוד שיש עקירות יחסית פשוטות, שגם רופא שיניים שאיננו מומחה יוכל לבצען בצורה סבירה, יש מצבים שבהם הטיפול מחייב רמה אחרת של מיומנות מקצועית. אין זה עניין של מה בכך, לבצע עקירת שיניים כלואות. טיפול בשיני בינה גם הוא עשוי להצריך מידה של דיוק ויכולת המבוססת על ניסיון רב שנים.

ד”ר ברונו קריינר הינו בעל ניסיון עשיר בכל סוגי העקירות, לרבות עקירת שיני בינה. כאשר לא מטפלים במצב זה, עלולה להיווצר עששת בשן כלואה או בשן הסמוכה. השן עלולה לבקוע בסטייה לא רצויה. כמובן, את ההחלטה שיש לעקור שן בינה או כל שן אחרת יש לקבל בכובד ראש.

אם אתם סובלים מכאבים, זיהומים, ציסטות או שאינכם שבעי רצון מנפיחות, שיניים עקומות וכיוצא בזה, אל תדחו. אם רצונכם לקבל את חוות דעתו של מומחה, אם אתם לא בטוחים האם חייבים לעקור, אם יש פתרון אחר או אם יש אולי כמה חלופות שביכולתכם לבחור, פנו עוד היום לד”ר קריינר.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים