עקירת שיניים עודפות

מחפשים מרפאה מקצועית לביצוע עקירות שיניים? הגעתם למקום הנכון!

עקירת שיניים עודפות מתבצעת על ידי רופאי שיניים מומחים בכירורגיית פה ולסת, כאשר הטיפול מתבצע בהתאם למצב השיניים שלכם ורק במידה וזוהי האופציה האחרונה מבחינה טיפולית. טיפולים לעקירות שיניים מתבצעים כבר מאות שנים וכיום ישנן שיטות מתקדמות ויעילות יותר המאפשרות שמירה על הסמוכות ועל כלי הדם, העצבים ורקמות החיבור הנמצאים בחלל הפה. במקרה של שיניים עודפות, רוב הרופאים ימליצו על עקירה של השיניים מפני שהן יכולות לגרום בטווח הארוך לבעיות לשיניים הסמוכות ולתפיסה של מקום לבקיעה של שיניים אחרות. בנוסף לכך, במקרים מסויימים השיניים העודפות יכולות לעוות גדילה של שיניים בריאות ובדרך זו לפגוע במבנה של חלל הפה שלכם.

עקירות שיניים עודפות ברמת גן ובני ברק

אם אתם גרים באיזור רמת גן או בני ברק ואתם מחפשים מרפאה מקצועית, יש לכם אפשרות להגיע לאחת ממרפאות השיניים המובילות בישראל בתחום עקירות שיניים – מרפאת ד”ר ברונו קריינר!  המרפאה מספקת שירות מקצועי ואמין לעקירות שיניים עודפות ברמת גן ובני ברק עם רופאי שיניים בעלי ניסיון רב בטיפולים כירורגיים בחלל הפה והלסת. המרפאה מעניקה לכם שירות איכותי ויעיל הכולל תהליך טיפולי מסודר המתחיל עם בדיקות אבחון מקצועיות ובניית תוכנית טיפולי שיניים המותאמת במיוחד למצב הפה, עצם הלסת והחניכיים שלכם.

מרפאת מומחים לעקירות שיניים וטיפולים כירורגיים

לקביעת תור במרפאת מומחים לביצוע עקירות של שיניים עודפות, צרו קשר עכשיו עם צוות המרפאה דרך מספר הטלפון המופיע באתר וקבעו יום ושעה לביצוע בדיקת אבחון ראשונית. בדיקת האבחון הראשונית מתבצעת באופן ידני ובאמצעות מכשור מתקדם על מנת לבנות את התוכנית הטיפולית הנכונה ביותר עבור השיניים שלכם. המרפאה ממוקמת באיזור מרכזי ביותר הנוח להגעה מתל אביב, רמת גן וגבעתיים ומכל הצירים הראשיים של איזור המרכז והשרון.

עקירת שיניים עודפות עם רופאי שיניים מנוסים

למידע נוסף על עקירת שיניים עודפות במרפאת ד”ר ברונו קריינר, צרו קשר עם המרפאה דרך טופס מילוי הפרטים המופיע באתר או באמצעות שליחת הודעה לכתובת המייל המופיע כאן באתר. צוות רופאי השיניים של המרפאה ישמח להעניק לכם ייעוץ טלפוני ראשוני על מנת להתאים את הבדיקה והטיפול לצרכים הרפואיים שלכם.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים