עקירת שיניים כירורגית

זקוקים לעקירת שיניים כירורגית? יש לנו פתרון בשבילכם!

מרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר נחשבת לאחת ממרפאות השיניים המתקדמות ביותר בישראל בתחום עקירת השיניים עם מגוון רחב של טיפולים חדישים לביצוע עקירות מדוייקות. נהוג לחשוב שעקירת שן הינה טיפול פשוט וממוקד להוצאת שן מהמקום, אך למעשה זהו תהליך כירורגי (ניתוחי) לכל דבר ודורש רופא כירורג מקצועי לביצוע הטיפול. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר מבצעים סוגים שונים של עקירות שיניים עם רופא כירורג מוסמך באמצעות כלים טכנולוגיים חדישים המאפשרים לנו לבצע זאת באופן מדוייק.

איך מתבצעת עקירה של שיני בינה?

במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר אנחנו מבצעים עקירת שיני בינה בהרדמה מקומית בתהליך הנמשך כחצי שעה. המומחים שלנו לעקירת שיני בינה יבצעו את הפעולה הכירורגית רק לאחר בדיקות מקיפות על מנת לוודא כי זהו הטיפול הנכון ביותר לבעיה שלכם. יתכן ויופיעו תופעות לוואי לאחר הטיפול הכירורגי כגון נפיחות, כאבים והגבלה מסויימת בפתיחה של הלסת אך תופעות הלוואי הללו נעלמות לאחר כ-10 ימים ברוב המקרים.

מה הפתרון הטיפולי במצבים של שן כלואה?

שיני הבינה הכלואות יכולות לעורר כאב קבוע באיזור חלל הפה. במקרים רבים יש צורך בעקירת שיניים כלואות על מנת להפסיק את הכאב ממנו סובל המטופל. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר מבצעים עקירת שיניים כלואות למאות לקוחות בכל שנה מכל רחבי הארץ ואנחנו מספקים לכם את הטיפול הטוב ביותר למצב של שיניים כלואות על מנת להחזיר את הפה שלכם לתפקוד מלא ללא כאבים כרוניים.

מה המחיר לטיפול עקירה של שיניים?

המחיר לטיפול עקירת שיניים תלוי במספר פרמטרים. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר מבצעים טיפול עקירת שיניים רק לאחר שאנחנו מוודאים כי זוהי הדרך הטובה ביותר לטיפול בבעיה שיש כרגע בשיניים שלכם. במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר תוכלו למצוא מומחים לעקירת שן בינה וצוות מקצועי שילווה אתכם לאורך כל התהליך. המחיר שלנו לביצוע עקירות לשיניים ועקירת שן בינה הוא הטוב ביותר שתוכלו למצוא והוא מותאם במדוייק לצורך הרפואי שלכם.

עקירת שיניים כירורגית במרפאת השיניים ד”ר ברונו קריינר

לקביעת תור לבדיקה ואבחון לטיפול עקירת שיניים כירורגית, התקשרו אלינו עכשיו למרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר למספר הטלפון המופיע בראש האתר.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים