עקירת שיניים בילדים ומבוגרים

צריכים לבצע עקירה של שן או שיניים? הגעתם למקום הנכון!

עקירת שיניים בילדים ומבוגרים הינה פעולה כירורגית הדורשת טיפול של רופא שיניים המתמחה בכירורגיית פה ולסת. עקירה של שיניים היא הטיפול הנפוץ ביותר בטיפולי שיניים והיא מתבצעת במקרים בהם אין אפשרות אחרת מבחינה טיפולית. המקרים העיקריים בהן יש לבצע עקירה של שן, הן למבוגרים והן לילדים הן מחלת עששת מתקדמת בשן, שיני חלב אשר לא מצליחות לנשור והסרה של שיניים לאחר נזק כמו מכה או נפילה. חשוב לדעת כי עקירה של שן היא האופציה האחרונה בהחלט בכל טיפול שיניים והיא מוצעת על ידי רופאי שיניים רק במצבים בהן אין אופציה טיפולית אחרת היכולה לפתור את הבעיה הנוגעת לשן הפגועה.

רופא מומחה לעקירת שיני בינה

עקירת שיני בינה מתבצעת בדרך כלל כאשר השן כלואה ולא בקעה מתוך הלסת או בקעה רק באופן חלקי. זהו תהליך ניתוחי (כירורגי) אשר מתבצע על ידי רופא שיניים המתמחה בכירורגיית פה ולסת. בתהליך טיפולי זה, חושפים את איזור השן כלואה וחותכים את הרקמה, כאשר לאחר מכן עוקרים את השן מהמקום שלה ומבצעים תפירה של האיזור. במקרים מסויימים, יש לעקור שן בינה עקב מחלה או התפתחות מחלה אשר התעוררה עקב השן הכלואה. הנמצאת בתוך העצם של הלסת.

עקירת שיני בינה כלואות במרפאה מקצועית

ישנה חשיבות רבה לניסיון של רופא השיניים אשר יבצע עבורכם טיפול לעקירת שיני בינה כלואות. מכיוון שזהו טיפול פולשני, הניסיון והידע של הרופא יפחית את הסיכוי לנזק בעת הטיפול ולכן חשוב לפנות לרופא מקצועי ומנוסה. במרפאת ד”ר ברונו קריינר, הממוקמת בעיר בני ברק על גבול רמת גן, תוכלו למצוא את רופאי השיניים הטובים ביותר לעקירות של שיני בינה. דרך האתר תוכלו ליצור קשר עם המרפאה ולתאם תור לביקור על מנת לבדוק את מצב השן הכלואה.

קביעת תור לעקירת שיניים בילדים ומבוגרים

מעוניינים לקבוע תור לעקירת שיניים בילדים ומבוגרים? רוצים להגיע למרפאה המקצועית ביותר בתחום? זה הזמן ליצור קשר עם צוות מרפאת ד”ר ברונו קריינר ולקבוע תור לביקור כבר לימים הקרובים. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו יום ושעה לביצוע בדיקה וטיפול מקצועיים בשיניים שלכם.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים