ניתוח הרמת סינוס

סובלים מחוסר בעצם בלסת העליונה? זקוקים להשתלת שיניים?

אם אתם סובלים מחוסר בשיניים וזקוקים להשתלת שיניים בעצם הלסת העליונה, כדאי שתכירו את הטיפול הנפוץ לניתוח הרמת סינוס המספק פתרון למי שסובל מחוסר בחומר עצם בעצם הלסת העליונה. במצבים הללו יש צורך בהשתלת חומר עצם חדש בתהליך ייחודי ומתקדם וזאת במטרה לבנות עצם חזקה ויציבה אליה יהיה אפשר להחדיר את השתלים הדנטליים. כאשר גובה ורוחב עצם הלסת העליונה אינו מספיק בכדי להחדיר שתל דנטלי, הפתרון היעיל ביותר הוא להשלים את החוסר בחומר עצם באמצעות חומרים סינטטיים או אורגניים. הרמת הסינוס היא רק שלב ראשוני לפני החדרת תחליף עצם וכל התהליך כולו יכול להימשך בין חצי שנה לשנה, בהתאם למצב עצם הלסת של המטופל.

ניתוח להרמת סינוס פתוחה וסגורה

הרמת סינוס יכולה להתבצע ב-2 שיטות – סגורה או פתוחה. בשיטה הפתוחה, פותחים מעין חלון בצד החיצוני של הלסת העליונה במטרה לקבל גישה טובה יותר לאזור הסינוס. אל תוך החלל הזה מוחדר חומר עצם מלאכותי שמטרתו לחזק את האזור בו יהיה צורך בהתקנה של שתל או שתלים דנטליים. הגוף מייצר תאי עצם חדשים באזור והתחליף המלאכותי למעשה הופך להיות חלק מעצם הלסת העליונה. העצם נקלטת בתהליך איטי שיכול להימשך כפי שציינו זמן של כ-6 חודשים, אחריו יהיה ניתן להתקדם לשלב התקנת השתלים הדנטליים ולאחר מכן הכתרים הקבועים.

הרמת סינוס סגורה למצבים קלים

במידה ואתם סובלים ממחסור קטן יחסית של חומר עצם, ניתן לבצע ניתוח הרמת סינוס בשיטה הסגורה. בשיטה הזו יש צורך בפתח קטן יותר דרך הלסת באזור בו חסרה השן. באזור זה מחדירים את תחליף העצם. הפתח במקרה זה יכול לשמש גם לצורך התקנת השתל ולקצר את תהליך הטיפול ותהליך ההחלמה שלכם. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר מציעים לכם טיפול יעיל ומקצועי להרמת סינוס במצבים של חוסר בעצם בלסת העליונה. המרפאה שלנו פועלת בתחום השתלות השיניים כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות ויכולה לספק לכם את כל שלבי הטיפול הנדרשים והמקדימים לצורך התקנת שתלים דנטליים בצורה יעילה ומקצועית.

ניתוח הרמת סינוס במרפאה מקצועית

לקבלת פרטים ניוספים בנוגע לניתוח הרמת סינוס בשיטה הפתוחה או הסגורה, צרו איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר נספק לכם את כל המידע הרלוונטי למצב עצם הלסת שלכם.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים