מומחה לשתלים דנטליים

סובלים מחוסר בשיניים? זה הזמן לפנות למומחה לשתלים!

מאות טיפולים להתקנת שתלים דנטליים מתבצעים בישראל בכל יום וישראל נחשבת למעצמה בתחום השתלות השיניים בשימוש ציוד טכנולוגי מתקדם לביצוע בדיקות אבחון. באמצעות מומחה לשתלים דנטליים תוכלו להחזיר את הפה שלכם לתפקוד מלא ואף לאכול מאכלים קשים כמו סטייקים ואגוזים. אם בעבר הפתרון למחסור בשיניים היה שיניים תותבות, היום רוב המטופלים מבקשים לבצע התקנה של שתלים דנטליים קבועים במטרה להחזיר את חלל הפה למראה תקין.

טיפולים מורכבים לשיקום הפה והחניכיים

תהליך התקנת השתלים הדנטליים דורש מיומנות רבה ודיוק רב ולכן לא כל רופא שיניים יכול לבצע זאת, בעיקר אם מדובר במצבים רפואיים מורכבים. כל שתל מוברג לתוך עצם הלסת העליונה או התחתונה והוא צריך להוות תחליף לשן אמיתית לשנים רבות. שימוש בציוד ומכשור מתקדם לבדיקות אבחון, מסייע לקצר תהליכי החלמה, לדייק יותר בטיפול ולהביא לכך שהתוצאות יהיו טובות יותר. השילוב בין הידע והניסיון של רופא השיניים לבין השימוש בציוד מתקדם וחדיש, מספק פתרונות איכותיים לבעיות של מחסור בשיניים. הטיפולים יכולים להתבצע בהרדמה מקומית או מלאה בהתאמה למצב הרפואי וההיסטוריה הרפואית של המטופל.

כמה עולה טיפול השתלת שיניים?

המחיר לטיפול אצל מומחה לשתלים דנטליים תלוי במידה רבה במצב השיניים והחניכיים שלכם. בנוסף לכך, יש לקחת בשיקול גם את מצב עצמות הלסת שצריכות לתמוך בשתלים הדנטליים. למעשה, כל טיפול של השתלת שיניים מותאם אישית לכל מטופל ולכן הדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר מדויקת, היא לבצע בדיקת אבחון ראשונית אצל רופא שיניים מומחה להשתלות שיניים. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר מבצעים מאות טיפולים להשתלות שיניים בכל שנה ומתאימים את הטיפול במדויק לצרכים של המטופל. אנחנו מציעים בדרך כלל מספר אופציות לטיפול וכך מאפשרים לכל אחד לבחור את שיטת הטיפול המתאימה לתקציב האישי שלו.

קביעת תור עם מומחה לשתלים דנטליים

רוצים לדעת כמה יעלה לכם טיפול אצל מומחה לשתלים דנטליים? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת? זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר ולהצטרף למאות המטופלים שלנו שכבר ביצעו השתלת שיניים בהצלחה. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר מאמינים בשיפור התפקוד של חלל הפה והשיניים באמצעות טיפולים שיניים מתקדמים המספקים פתרונות שיקומיים באיכות גבוהה.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים