מומחה לשיקום שיניים תותבות

מחפשים מרפאת מומחים לשיקום שיניים תותבות? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

מומחה לשיקום שיניים תותבות, במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר, יבצע עבורכם בדיקה מקיפה של השתלים הנמצאים בלסת ויבצע שחזור של השתלים הנדרשים על מנת להתקין בצורה מדוייקת את השיניים התותבות על השתלים. אם המרפאה בה ביצעתם את התקנת השתלים על התותבות עשתה עבודה לא מקצועית, אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר יכולים לתקן זאת באמצעות אבחון ממוחשב ומדוייק ואנשי צוות מומחים ומנוסים בשיקום שיניים תותבות המביאים איתם ניסיון רב וידע עצום בתחום.

למה השיניים התותבות הקבועות זזות מהמקום?

יכולות להיות מספר סיבות לכך שהשיניים התותבות הקבועות שלכם זזות מהמקום. סיבה אחת יכולה להיות דחייה של אחד השתלים אשר מחזיק את התותבות במקום, סיבה אחרת יכולה להיות חוסר הגיינה באיזור השתלים. לא משנה הסיבה לכך שהתותבות שלכם זזו ממקומן, אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר נספק לכם מומחה לתותבות שיבצע את השיקום של השיניים בטווח זמן הקצר ביותר. מומחה לתותבות במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר יבצע בדיקה מקיפה לשיניים ולחניכיים ויתן לכם מספר הצעות לטיפול במצב.

האם שחיקת שיניים בלילה יכולה לפגוע בתותבות?

מטופלים הסובלים משחיקת שיניים בזמן השינה בלילה, יכולים לפגוע בתותבות על שתלים לאורך זמן ולמצוא את עצמם חוזרים לרופא השיניים כל כמה חודשים לטיפול בשתלים שנפלו. אנחנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר, יכולים לייצר עבורכם סד שיניים איכותי ביותר אשר ישמור על תותבות על שתלים גם במקרים של שחיקת שיניים בלילה. הסד ללילה לשמירה על השיניים מיוצר במעבדה לאחר מדידות ממוחשבות המבוצעות אצלנו במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר הממוקמת בעיר בני ברק קרוב לגבול רמת גן.

מומחה לשיקום שיניים תותבות במרפאת ד”ר ברונו קריינר

לקביעת תור עם מומחה לשיקום שיניים תותבות במרפאת השיניים של ד”ר ברונו קריינר, מלאו את הפרטים האישיים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר וצוות המרפאה שלנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום תור לטיפול מתקדם לשיקום התותבות הקבועות שלכם. לחילופין, אתם יכולים להתקשר ישירות למשרד שלנו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע תור כבר לימים הקרובים עם המומחים שלנו בשיקום שיניים תותבות.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים