מומחה לטיפול חניכיים

ד”ר קריינר – מומחה לטיפול בחניכיים
רופא לטיפול חניכיים נושא גם תואר מומחה לטיפול חניכיים. בדרך כלל בכל מרפאת שיניים יש מומחים בתחומים שונים ובין היתר יש מומחה לטיפול חניכיים שהוא רופא לטיפול חניכיים שכדי להגיע להיות מומחה עשה התמחות של ארבע שנים נוספות על ההתמחות לרפואת שיניים. גם במרפאה של ד”ר קריינר יש רופאים מומחים, והוא בעצמו אחד המומחים הגדולים בארץ. בכל מרפאת שיניים יהיה אחד הרופאים מומחה לטיפול בחניכיים. שיננית המרפאה עבדת בכתף אחת עם הרופאים ובין היתר עם רופא לטיפול חניכיים. ישנם מקרים שהרופא שולח את המטופל לשיננית לניקוי השיניים. מטופלים רבים מבקשים שרופא מומחה יטפל בהם יהיה מומחה ולא רופא שיניים שאינו מתמחה בתחום. ופה נכנס לפעולה ד”ר קריינר.

מדוע צריך מומחה לטיפול בחניכיים?
הצורך בטיפול בחניכיים בתהליך נפרד הוא בדרך כלל חניכיים חולות שנסוגו מהשיניים וחשפו את שורשיהן ולפני כל טיפול אחר יש לוודא שהחניכיים יהיו בריאים. חניכיים הן הרקמות שתומכות בשיניים והחשיבות שלהן היא גם בצד הבריאותי של הפה וגם בצד האסטטי. דלקות בחניכיים נגרמות מסיבות שונות. אחת מהן היא חוסר היגיינה. צחצוח לא נכון של השיניים, עישון מסיבי, מזון לא נכון ושתייה מרובה של משקאות כהים, חמים וקרים. הצורך בטיפול מומחה לטיפול חניכיים מתברר  לאחר התסמינים הבאים. ריח רע מהפה דימום, רגישות לחום וקור, שיניים מתנדנדות ויצירת מרווחים בין השיניים וכאבים שלא נגמרים. השיניים נחשפות והופכות לארוכות. באם לא נעשו פעולות מנע וטיפול על פי המלצת מומחה לטיפול בחניכיים סביר להניח שהטיפול הנוסף יהיה ניתוח חניכיים.

מה מציעים לכם בד”ר קריינר?
מומחה לטיפול בחניכיים כמו ד”ר קריינר יוכל להמליץ למטופל באילו תכשירים להשתמש כדי לשקם את החניכיים, ואיך לצחצח את השיניים. לפני שמגיעים אל רופא לטיפול חניכיים יש לקבל טיפול אצל השיננית. היא תנקה את האבנית שהצטברה סביב לשיניים. דחיית הטיפול רק גורמת להחמרה. טיפול ראשוני ימנע כאבים והגיעה אסטטית חמורה. אפשר למנוע נסיגת חניכיים ואחד ההסברים הראשונים שיינתנו על ידי מומחה לטיפול בחניכיים יהיה הצורך בביקור חצי שנתי אצל רופא שיניים. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים