מומחה להשתלות דנטליות

ד”ר קריינר מציע טיפול איכותי לחניכיים שלכם
השתלות דנטליות הם השם המקצועי להשתלת שיניים. עד לפני מספר שנים לא הייתה שיטה זו כל כך מקובלת ובעיקר יקרה. לפני כשלושה עשורים חלה תפנית ויותר ויותר רופאי שיניים למדו והפכו מומחה להשתלות דנטליות. לעיתים זקוק המטופל להשתלת חניכיים, פעולה הידועה בשם ניתוח חניכיים,  וכאן נכנס לתמונה מומחה להשתלת חניכיים. במקרים רבים נעשים ניתוחי חניכיים. הפעולה נעשית לפני טיפול שיניים מורכב או בעת השתלת שתלים.

ישנן מספר שיטות להשתלות דנטליות. כאלה שנעשות ביום אחד, עקירת השן החולה, השתלת שתל, שהוא בעצם בורג המוברג לעצם הלסת, וכיסוי בכתרים. השתלת חניכיים נעשה על ידי מומחה להשתלת חניכיים ולא על ידי רופא השיניים המטפל. השתלת חניכיים נעשית גם במקרים שהחניכיים נסוגים מהשיניים ויש דימומים ומומחה להשתלת חניכיים יכול לפתור את הבעיה. חניכיים חולים אינם מקלים על  מומחה להשתלות דנטליות להתחיל בעבודת שיקום הפה.

מה הסיבות שבגללן צריך מומחה להשתלת חניכיים?
רבים לא יודעים שהם סובלים מנסיגת חניכיים עד אשר מתחילים הכאבים. השן נחשפת ונגרמת  לה רגישות והדבר גם גורם לכיעור הפה. סיבות רבות לבעיות חניכיים. הידועה ביותר היא נסיגת חניכיים. חשיפת שורשי השן דבר שגורם לכאבים ולאי נוחות בפה בעיקר בעת שתיה קרה וחמה. סיבה נוספת היא צחצוח ואגרסיבי ולא נכון שמירה על הגיינה ועישון. אצל בני נוער שיש נסיגת חניכיים גורם עיקרי לכך הוא טיפול אורתודנטי. טיפול בהם יעשה על ידי מומחה להשתלת חניכיים והמשך הטיפול יעשה על ידי האורתודנט. גם עגיל פירסינג שבני הנוער עושים בלשון או בשפה גורם לגירוי לחניכיים.

מה מציע לכם ד”ר קריינר?
ד”ר קריינר מציע לכם את הטיפול הטוב ביותר בארץ, במיוחד במקרים כגון אלו. הוא מציע טיפול איכותי ומהיר, ולאחר הטיפול בחניכיים אפשר ללכת הביתה לנוח, כדי להמשיך את הטיפול לאחר כשבוע. לאחר ניתוח חניכיים ידריך מומחה להשתלת חניכיים את המטופל כיצד לשמר את החניכיים. מחצית מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת ממחלות חניכיים כמו דלקות חוזרות ונשנות שזו אחת הסיבות לנסיגת החניכיים שמובילה לצורך בעבודת מומחה להשתלות דנטליות. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים