מומחה חניכיים בבני ברק

במרפאתו של ד”ר ברונו קריינר – מומחה חניכיים בבני ברק ניתן לקבל טיפול מתקדם במחלות חניכיים תוך שימת דגש על יחס אישי ומקצועי, רגישות ושיתוף בתהליך הטיפול.

מומחה חניכיים בבני ברק מקפיד על מתן מענה אישי ויסודי לכל מטופל שמגיע אליו.

מרפאת המומחים הוקמה ומנוהלת על ידי ד”ר ברונו קריינר, מומחה לכירורגיה של הפה והלסתות, בעל ניסיון רב בתכנון וביצוע שתלים דנטליים לצורך שיקומי פה מורכבים. במרפאה שותפים לטיפול צוות רופאים מומחים בכל תחומי רפואת השיניים: השתלות שיניים, טיפולי חניכיים, שיקום הפה ואסתטיקה, טיפולי שורש ,שיננית וצוות סייעות מנוסות.

מומחה חניכיים בבני ברק מעניק למטופליו את הטיפול המקצועי ביותר בשילוב עם השירות הטוב ביותר.

לרוב, מחלות חניכיים אינן גורמות לכאב ולכן הרבה פעמים הן מתגלות כשהן במצב מתקדם.  יש חשיבות רבה מאוד לפנייה אל מומחה חניכיים בבני ברק.

איך ניתן לדעת שיש צורך בטיפול שורש? ישנם כמה סימנים: תחושת דופק באזור השן, כאב בשן שנמשך כמה ימים, רגישות גבוהה לחום ולקור. אם מופיעים אחד מהסימנים האלה, זה הזמן לגשת אל מומחה לטיפול שורש בבני ברק. מומלץ לא לדחות את הביקור אצל המומחה על מנת למנוע התדרדרות ונזק בלתי הפיך.

מומחה לטיפול שורש בבני ברק יאבחן את הבעיה ויגיש לך את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר.

מומחה פה ולסת בבני ברק ד”ר ברונו קריינר בעל וותק ונסיון רבי שנים, יודע להתאים את הטיפול המדויק לכל מטופל שפונה למרפאתו.

כאשר נוצר חור בשן והוא אינו מטופל, עשוי להיווצר זיהום בשן אשר עלול לפגוע במערכת העצבים. כדי למנוע הגעת הזיהום אל העצם אשר בעתיד יגרום לריקבון של השן, יהיה צורך בניקוי הזיהום ותיקון המערכת העצבית של השן. תהליך הטיפול עשוי להיות לא נעים אך גם לא ממש נורא. ד”ר ברונו קריינר מומחה פה ולסת בבני ברק נמצא שם על מנת להגיש למטופל את הטיפול המדויק והמקצועי שהוא זקוק לו.

ד”ר ברונו קריינר הוא מומחה לשתלים דנטליים. נסיונו הרב הופכים אותו לאחד המומחים המבוקשים בתחום. שתלים דנטליים מחליפים שיניים שנעקרו. מה רבה יכולה להיות חשיבותם של שתלים אשר מבוצעים היטב על ידי מומחה לשתלים דנטליים במרפאתו של ד”ר ברונו קריינר.

הדבר  יכול להחזיר למטופל את הבטחון לחייך שוב ולשפר את איכות חייו.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים