כריתת ציסטות

כריתה של ציסטות וגידולים איננה מתבצעת אך ורק בחלל הבטן או בגפיים. גם בפה ובלסתות עלולים להופיע ציסטות או נגעים שונים ואף גידולים. אם כן, מה עושים? אין ספק, פונים למומחים.

התפתחות ציסטות בחלל הפה יכולה לנבוע ממצבים שונים. יתכן מאוד כי זוהי תוצאה של שן כלואה או עקומה. יתכן כי זו תוצאה של גידולים או נגעים או רגישות. במידה והומלץ לכם לבצע כריתת ציסטות או אם הומלץ לכם להגיע לאבחון נוסף, חשוב לכם לדעת למי לפנות. במרפאת המומחים בהובלתו של ד”ר ברונו קריינר מתבצעים טיפולי רפואת שיניים משמרים לצד עקירות וכן אבחון וטיפולים כירורגיים.

צריך מומחיות לזיהוי ואבחון

יתכן מאוד שאתם סובלים מכאבים או שהבחנתם בשינויי רגישות, צבע או נפיחות בפה. יתכן שרופא המשפחה או רופא השיניים המליץ לכם לגשת למומחה כדי לבצע אבחון מעמיק ולדעת מהו באמת המקור לבעיה. במרפאת המומחים של ד”ר ברונו קריינר מבצעים לא רק טיפולי רפואת שיניים אסתטית או השתלות שיניים אלא גם אבחון נגעים. ובמידת הצורך, ניתן לקבל מענה בטיפולים כירורגיים.

טיפולים בגידולים, ציסטות, נגעים

רפואת הפה והלסתות מבוססת על סט רחב של כלים ופתרונות, גם למצבים רפואיים מורכבים. אין יותר מדי מומחים בישראל, שעוסקים באופן שוטף ועקבי בזיהוי והסרה של ציסטות בחלל הפה. במרפאת המומחים עומד לשירותכם צוות מנוסה ורב תחומי. התמחות בטיפולים גם כאשר ישנם גידולים בחלל הפה והלסתות. הסרת הגידולים והטיפול בציסטות נעשה לאחר בדיקה מדוקדקת לזיהוי המיקום המדויק וזיהוי גודל הנגע, צורתו ומאפייניו השונים.

יש כמובן הבדל בין הטיפולים שניתנים לחולים הסובלים מגידולים ממאירים לעומת טיפול במטופלים הסובלים מציסטה או גידול שפיר. יש לציין כי הסרת גידול שפיר עשויה למנוע השתנות של הגידול משפיר לממאיר.

סובלים מציסטות בפה? לא בטוחים האם כריתת ציסטות היא הפתרון היחיד ואולי יש פתרונות אחרים? ד”ר ברונו קריינר וצוות המרפאה עומדים לרשותכם, במרפאה בבני ברק. אתם מוזמנים לפנות, להתייעץ, לשאול. איכות הטיפול ללא פשרות. בזכות המקצועיות ואופי המרפאה תיווכחו עד מהרה כי אתם באמת בידיים טובות.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים