כריתת ציסטות

על חשיבות אבחון ציסטות וכיבים בחלל הפה

התפתחות של נגעים וציסטות יכולה לגרום לכאבים רבים ואי נוחות גדולה בתוך חלל הפה. לרוב ציסטות מופיעות כתוצאה מזיהום ואם אינן מטופלת כמו שצריך קיימת סכנה של התפשטות הזיהום לחללים הסמוכים. כך שאם אתם סובלים מכיבים או נגעים אחרים בפה בתקופה של כמעל שבועיים חשוב שתשמרו על ערנות ותגיעו לרופא מומחה בהקדם ותיבדקו. הרופאים המומחים שלנו בעלי ניסיון רחב בטיפולים בחלל הפה וכריתת ציסטות בפרט, ייבצעו את כל הבדיקות הדרושות באופן היסודי ביותר לאבחנת הבעיה. אנו נעניק טיפול מקצועי ונכון במהירות וביעילות ונמנע הידרדרות המצב.

כריתת ציסטות וכריתת נגעים כדרך הטיפול הבטוחה ביותר

קודם כל, כדאי לדעת שבכדי למנוע כריתת ציסטות והופעתם מלכתחילה יש לשמור על היגיינת הפה וכמו כן, להגיע לבדיקות סדירות אצל רופא השיניים. באם בכל מקרה כבר הגעתם למצב שבו עליכם לעבור כריתה של נגע כלשהו יש להבין כי מדובר בהליך פשוט יחסית שמונע לרוב את חזרתן של בעיות אלה ולכן משמש כדרך הבטוחה ביותר לטיפול נכון ויעיל בציסטות או גידולים בלסת.

כיצד מחליטים על ביצוע כריתה ואופן ביצוע ההליך

כדי להחליט על ביצוע כריתת ציסטות אנו נידרש קודם לבחון את גודל הציסטה. במקרה של הימצאות ציסטה גדולה מדי ניגש לבצע תהליך הקטנה ע”י צינורית מיוחדת שחודרת אל תוך הציסטה. רק לאחר ההקטנה נוכל לבצע כריתה. כמו כן, במקרה והציסטה נמצאת בסמיכות לשן כלואה ייתכן ונעקור את השן. במצבים אחרים הרופא יידאג להסרת כל הריקמה המוזהמת ואת הציסטה בשלמותה. לאחר מכן, הרופא יישלח את הממצא לביופסיה לוודא כי מדובר בממצא שפיר ובכדי לדעת אם יש צורך בהמשך טיפול.

פתרון מדויק תוך מקצועיות ישים סוף לכאבים

כאשר סובלים לאורך זמן מכאבים בחלל הפה חשוב להגיע בהקדם לרופא השיניים לקבלת הטיפול הנכון ביותר לפתרון הבעיה. במיוחד במקרה ואתם חשים בהימצאות נגעים בחלל הפה חשוב שתגיעו לבדיקה ותקבלו את האבחון המדויק ביותר לטיפול בבעיה. אנו מבצעים כריתת ציסטות וכריתת נגעים בחלל הפה והלסת באופן המקצועי והיעיל ביותר, נשים סוף לסבל שלכם אחת ולתמיד. כי כשזה מגיע לבריאות אין להתפשר. אז השאירו פרטים לתיאום פגישת אבחון בהקדם

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים