כירורג פה ולסת בפתח תקווה

שיטוט קל באינטרנט מגלה, בישראל ניתן למצוא קבוצה גדולה מאוד של מומחים בתחום של כירורגיה פה ולסת. חלק מהרופאים המומחים עובדים בבתי חולים ואחרים עובדים במרפאות פרטיות, בין אם אלו מרפאות פרטיות שלהם ובין אם אלו מרכזים רפואיים שכוללים בין היתר טיפולים של כירורגיה פה ולסת.

כירורג פה ולסת בפת תקווה וכן במקומות אחרים מבצע פעולות מסוגים שונים בארץ. בין היתר ניתן למצוא פעולות שקשורות באופן ישיר ללסתות ולשיניים, למשל שחזורים, שתלים דנטליים ועצמות, תיקונים ועוד. כאמור ניתן למצוא רופאים כירורגיים שמתעסקים בתחום גם בבתי חולים אך גם במרפאות אחרות, מרכזים רפואיים ועוד.

כשאנחנו מחליטים לגשת אל כירורג פה ולסת בפתח תקווה או במקום אחר, עלינו להתייחס למספר היבטים בבחירה שלנו. למשל, עלינו לשים לב לשאלת הניסיון של הכירורג, עד כמה הוא מתמחה בתחום והאם יש לו ניסיון עם מקרים כמו שלנו. עלינו לזכור שכל מקרה הוא אומנם שונה, אך לעיתים יש במקרים נקודות מסוימות שיכולות להיות דומות.

מלבד הניסיון חשוב מאוד שהרופא ידע כיצד לגשת לעניינו בצורה עדינה ומסורה, כך שאנחנו נרגיש בנוח איתו. מדובר בטיפול לא קצר ויתרה מזו, מדובר בטיפול אשר גורר אחריו לא מעט כאבים ותחושות לא תמיד נעימות, הן במהלך הטיפול והן אחריו, תחושות שעלולות להשפיע באופן כללי על הגישה שלנו לטיפול. לכן ככל שהרופא ידע לגשת לעניינו בצורה רגישה ועדינה, להתקדם איתנו צעד-צעד, כך יהיה לו קל יותר לבצע את הטיפול ולנו יהיה קל יותר לעבור את הטיפול.

נקודה נוספת חשובה שצריך לזכור היא, מבחינתנו עדיף להתחיל ולסיים את הטיפול אצל אותו רופא. זה לא תמיד פשוט, מסיבות שונות, לכן רצוי שבעת תהליך הבדיקה הראשוני, נבחן את כל הפרמטרים שחשובים בעניינו, כך נוכל לקבל החלטה מושכלת אשר בסופה נוכל לעבור את כל הטיפול אצל רופא אחד ולא נצטרך להחליף רופאים במהלך הטיפול, דבר שיכול לעכב את הטיפול ולפגוע בתהליך ההתקדמות שלו. 

אם אתם מחפשים רופא כירורג פה ולסת בפתח תקווה, זמן הזמן לפנות אלינו, ד”ר ברונו קיינר, כירורג פה ולסת מומלץ אשר מבצע מגוון רחב של טיפולים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלנו וליהנות מאפשרות לקבל טיפול מסור ואיכותי. צוות המרפאה ישמח לקבל את פנייתכם וליצור איתכם קשר על מנת לקבוע עמכם תור בהקדם. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים