כירורגיית פה ולסת

זקוקים לטיפולים מורכבים של הפה והלסתות? הגעתם למקום הנכון!

כירורגיית פה ולסת עוסקת בטיפולים הדורשים ניתוח באיזור הראש, הפנים והצוואר בדגש על טיפולי שיניים. מרפאה מקצועית העוסקת בטיפולים של הפה והלסתות מבצעת מגוון רחב של טיפולים כגון ניתוחים לעקירת שיניים, השתלות עצם וניתוחים טרום שיקומיים לשיניים. בנוסף לכך, המרפאה יכולה לבצע ניתוחים בבלוטות הרוק במקרים של מחלות או גידולים שפירים או סרטניים בבלוטות ולספק למטופל מענה ניתוחי לבעיות בריאותיות שונות באיזור הפה והלסתות. בעשורים האחרונים ניתן לראות גם מעבר לטיפולים כירורגיים אסתטיים באיזור הפה והלסת הניתנים למטופלים אחרי תאונה, פציעה או כחלק משיפור המראה הכללי של חלל הפה ואיזור הפנים.

ניתוחים בחלל הפה עם רופאים מקצועיים

ניתוחים בחלל הפה צריכים להתבצע על ידי רופאים מומחים בכירורגיה דנטואלבאולרית המבצעים ניתוחים בחלל הפה באמצעות הרדמה מקומית במרפאות שיניים פרטיות, או ניתוחים בהרדמה מלאה בבית חולים. למעשה, הרופאים המתמחים בכירורגיית הפה והלסתות הם רופאי השיניים היחידים אשר עברו התמחות במסגרת בית חולים כחלק מהלימודים שלהם ולכן הם מכירים פרוצדורות מורכבות למגוון רחב של טיפולים בחלל הפה כמו הסרה של שיניים כלואות והתקנת תותבות על גבי שתלים דנטליים בתהליך ניתוחי.

קביעת תור לניתוחים של בלוטות הרוק

מלבד טיפולים ניתוחיים הנוגעים לשיניים, רופאים מומחים בתחום הפה והלסתות יכולים לבצע ניתוחים של בלוטות הרוק הנדרשים לביצוע עקב גידולים שפירים או ממאירים בבלוטות הרוק או עקב הגדלה של הבלוטה לאחר דלקת או חסימה בבלוטה. אם אתם מחפשים רופא מומחה ומקצועי בתחום כירורגיית הפה והלסתות באיזור המגורים שלכם, כדאי לכם להכיר את מרפאת ד”ר ברונו קריינר הנחשבת לאחת המרפאות המובילות כיום בתחום. המרפאה ממוקמת בגבול בין בני ברק לרמת גן במיקום נוח להגעה וכוללת את מיטב הרופאים בתחום כירורגיית הפה והלסתות.

כירורגיית פה ולסת עם רופא מומחה

לקביעת תור לטיפולי כירורגיית פה ולסת במרפאה מקצועית, צרו קשר עם מרפאת ד”ר ברונו קריינר ותאמו תור ליום ולשעה הנוחים לכם ביותר. צוות המרפאה ישמח להעניק לכם טיפול ברמה הגבוהה ביותר עם רופאי שיניים מהטובים ביותר בישראל. התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וקבעו כבר עכשיו תור למרפאה לימים הקרובים.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים