טיפול שורש מיקרוסקופי

אנשים שחוו טיפול שורש כושל לא שוכחים מהדבר כל כך מהר. כאבים עזים, זיהומים, דלקות, נפיחויות שמובילות לעיתים לאשפוז ואף לטיפול כירורגי – כל אלו עלולים להיגרם מטיפול שנעשה באופן רשלני או אינו מדויק. חשוב לדעת כי במרפאה של ד”ר ברונו קרייינר ניתן לשחזר את טיפול השורש ולשקם את השן מחדש. המומחים במרפאה יסלקו את הסתימה הכושלת מהשן וינקו מחדש את התעלות מהזיהום החיידקי שהתפתח שם. לאחר שתעלות השורש יעברו ניקיון יסודי יניחו את סתימת השורש הקבועה.

מומחה לטיפולי שורש עם מיקרוסקופ – יבצע טיפול יסודי ומדויק
אנחנו עדים כיום לעידן חדש בכל התחום של טיפולי שורש ושל חידוש טיפולי שורש כאשר אלו נעשים בעזרת מיקרוסקופ. מדובר באיכות אחרת וברמה מקצועית גבוהה הרבה יותר המסייעת בביצוע נכון של הטיפול.
בעזרת המיקרוסקופ ניתן לבצע את טיפולי השורש תוך דיוק מקסימלי ואיתור של כל החללים הקטנים הנמצאים במעמקי השורשים. כך נמנעים סיבוכים מיותרים הן במהלך הטיפול והן אחריו.

טיפול שורש כירורגי בעזרת מומחה לטיפולי שורש עם מיקרוסקופ 
ישנם מקרים אשר בהם אין אפשרות לבצע את טיפול השורש באופן הרגיל דרך הכותרת של השן. במקרים מעין אלו יש לבצע את טיפול השורש בהליך כירורגי כאשר המיקרוסקופ מסייע ולמעשה מאפשר את הטיפול המקצועי והנכון של הקיטוע המדויק של קצה השורש, אשר בו הצטברו רוב החיידקים הגורמים לדלקת שהתפתחה סביב השורש. בנוסף ניתן להגיע לאטימה ברמת דיוק מקסימלית של קצות התעלות, בכדי למנוע את הדלף המתמשך של החיידקים אל הרקמות הנמצאות מסביב לשורש.

אין ספק כי טיפול שורש אשר ייעשה על ידי מומחה לטיפולי שורש עם מיקרוסקופ וכמובן כאשר מדובר במקרה סבוך יותר שם יש צורך בשחזור של טיפול שורש כושל – כאשר ללא דיוק מרבי ועבודה יסודית הטיפול לא יוכל להתבצע כראוי – הרי שהטיפול בעזרת המיקרוסקופ יוכל להוביל לתוצאות מקסימליות ומושלמות.

ד”ר ברונו קריינר מציע – מומחה לטיפולי שורש עם מיקרוסקופ 
כמעט כל אחד מאתנו נזקק או יזדקק לטיפולי שורש. כאשר אנחנו באים לבצע את טיפול השורש לא כדאי לזלזל. יש כאלה שיחפשו את המחיר הזול ביותר. כדאי לדעת כי כאשר מדובר בטיפולי שורש אין מקום לנסות לחסוך, היות וטיפול זול עלול לעלות ביוקר רב. רק טיפול מקצועי שייעשה על ידי צוות מומחה יהיה טיפול יעיל ומוצלח. לא קל ולא פשוט לבצע טיפול שורש באופן נכון ויסודי ובהיעדר מומחיות ומקצועיות עלול הטיפול להיכשל ולגרור סיבוכים קשים שהטיפול בהם אחר כך יהיה יקר מאוד.

ד”ר ברונו קריינר מציע את הטיפולים המקצועיים ביותר בעזרת מומחה לטיפולי שורש עם מיקרוסקופ כך שהשן הפגועה תקבל את הטיפול המדויק ביתר והתוצאה תהיה שן משוקמת שתמשיך לשרת אותנו נאמנה עד מאה ועשרים. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים