טיפול בשרירי הלעיסה

החשיבות בטיפול בשרירי הלעיסה

אנו נוטים לקחת כמובן מאליו את תפקודי שרירי הלסת אך הם משמשים אותנו רבות בחיי היום יום. שרירים אלה עוזרים לנו בלעיסה ולפתיחת וסגירת הפה בדיבור. לכן, כשמפרק זה ניזוק עלולה להיגרם פגיעה משמעותית באיכות החיים. פגיעה במפרק יכולה להיגרם מדלקות, מפציעות טראומתיות וכן ממחלות ניווניות. כדי למנוע החמרה במצב יש לאבחן ולטפל בבעיה בהקדם. ד”ר קריינר, רופא בעל ניסיון רב בכירורגיית פה ולסת ידאג לאבחון את הבעיה במקצועיות ולדאוג לטיפול בשרירי הלעיסה באופן הנכון ביותר.

הבעיות במפרק הלסת ואופן הטיפול בשרירי הלעיסה

לעיתים מטופלים מגיעים עם מגוון תלונות על כאבים אך אינם יודעים כי הבעיה מגיעה בכלל ממפרק הלסת. מטופלים עם כאבי אוזניים או שיניים לרוב ייסבלו מקשיים בלעיסה או בדיבור כי מקור הבעיה הוא למעשה פרקי הלסת ולכן יש לקבל טיפול בשרירי הלעיסה באופן ספציפי. בעיות אלה מלוות ברעשי “קנאקים” או “קליקים” ובאי נוחות גדולה. טיפול בהם ייעשה ע”י שימוש בסד מותאם אישית למניעת חריקות שיניים ותנועות בלתי רצויות. בין השאר יינתנו תרופות שונות, נוגדי דלקת או סטרואידים, ובמקרים קשים אף יהיה צורך בטיפולים כירורגיים.

טיפול מותאם אישית ובשיתוף פעולה

צוות המרפאה שלנו יעניק טיפול בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופל כדי להקל עליו בצורה הטובה ביותר ולפתור את הבעיה שסובל ממנה. אנו עושים שימוש גם בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר לתוצאות הטיפול הטובות ביותר. אנו גם שמים דגש על שיתוף פעולה כך שכל טיפול מבוצע ומתוכנן מראש בעבודת צוות בין כל המומחים במרפאה. הרופאים המומחים שלנו מעניקים טיפול בשרירי הלעיסה TMJ  וכל טיפול אחר גם למטופלים עם חרדה מרופאי שיניים ובחולי לב או סוכרתיים בסיכון גבוה תוך זהירות וסבלנות רבה.

טיפול בשרירי הלסת ביעילות ומקצועיות- לחזרה מהירה לשגרה

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב בכירורגיית פה ולסת יעניק לכם את הטיפול האידיאלי ביותר לטיפול בשרירי הלעיסה TMJ וכל בעיה אחרת כך שתוכלו לחזור לעצמכם במהרה. אנו נעשה את כל הבדיקות הנדרשות לאבחן נכון מהו מקור הבעיה למנוע החמרה. מטרתנו היא להציע טיפול בסטנדרט הגבוה ביותר תוך הקשבה למטופל. לתיאום תור השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים