טיפולים בהפרעות של מערכת הלעיסה

מהם הפרעות תפקוד במערכת הלעיסה ואיך מטפלים בהן?

הפרעות תפקוד במערכת הלעיסה הן קבוצה של בעיות קליניות הנוגעות לשרירים המבצעים את פעולת הלעיסה. הבעיות הללו יכולים להשפיע על אזור הצוואר והראש ולהביא לכאבים באזור ולאו דווקא בחלל הפה. טיפולים בהפרעות של מערכת הלעיסה כוללים קבוצה של טיפולים למגוון הפרעות ובעיות קליניות ולא רק לבעיה אחת ספציפית. הטיפול יכול להתבצע באופן אקטיבי עם מתקנים מיוחדים ובשילוב טיפולי פיזיותרפיה לאזור או טיפולים באופן עצמאי עם ייעוץ של רופא שיניים.

שימוש בסדי לילה לעצם הלסת

סד לילה הוא מתקן העשוי מחומר יחסית גמיש המותקן על גבי השיניים בלסת העליונה בדרך כלל. המטרה של סד הלילה הוא למנוע חיכוך של השיניים או לשפר את המנח של השיניים בשעות הלילה בשכיבה. עבור מטופלים החורקים שיניים באופן קבוע ובעיקר בשעות הלילה, סד הלילה יכול להוות פתרון יעיל לשעות השינה. הטיפול עם סד לילה בא עם יתרונות רבים ובשונה מטיפולים אחרים הוא אינו חודרני ואינו קבוע. ניתן להשתמש בסד לתקופות מוגדרות מראש או לתקופה בלתי מוגבלת. זהו גם כלי אבחנתי עבור רופא השיניים שיכול לבדוק התקדמות או רגיעה של הפרעת לעיסה. סד לילה יכול לספק פתרון איכותי ויעיל וכיום אפשר להזמין את הסד דרך רופא שיניים לאחר ביצוע הדמיה של מבנה השיניים.

בניית תוכנית טיפולים מותאמת אישית

טיפולים בהפרעות של מערכת הלעיסה יכולים לשלב מספר תחומי טיפול בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור המטופל. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר מתמחים בבניית תוכנית טיפולית רב תחומית אשר יכולה לכלול גם הפנייה לפיזיותרפיסט וכל טיפול אחר שיכול לסייע לכם. הצוות שלנו מביא איתו ידע וניסיון רב בטיפול בהפרעות הנוגעות למערכת הלעיסה והוא יכול לסייע לכם לשפר את התפקוד של חלל הפה ביום יום ובשעות הלילה בזמן השינה.

טיפולים בהפרעות של מערכת הלעיסה

לקבלת מידע נוסף על טיפולים בהפרעות של מערכת הלעיסה, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל הפרטים הנוגעים לטיפולים שלנו. אנחנו במרפאת ד”ר ברונו קריינר זמינים עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ונשמח לסייע לכם בבניית תוכנית טיפולים שתביא לתוצאות הטובות ביותר למצב הנוכחי של מערכת הלעיסה שלכם.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים