השתלת עצם בשיניים

השתלת עצם בשיניים בטכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לכל אדם שסובל ממחסור בשם או בכמה שיניים לשוב ולחייך במהרה. כולנו רוצים פה בריא ויפה.

היום ניתן לבצע השתלת עצם בשיניים למחוסרי עצם ומדובר על יותר מתשעים אחוזי הצלחה בטיפולים מן הסוג הזה. תופעת מחסור בעצם אינה נדירה כלל ואחוז נכבד מאוכלוסיה סובל ממחסור בעצם בשיניים. ביצוע השתלת עצם בשיניים מונגש היום לכל אחד.

מחסור בעצם הוא מצב שבו עצם הלסת אינה מספיקה ולא ניתן להשתמש בה ולכן נוצר צורך בהליך מקדים להשתלה והוא השתלת עצם בשיניים. ישנן סיבות רבות ושונות לשחיקת העצם כגון מחלות חניכיים שונות, דלקת כרונית או ספיגת עצם בעקבות עקירה.

השתלת שיניים למחוסרי עצם מתבצעת באמצעות טכניקה המאפשרת לבצע השתלת שיניים למי שסובל ממחוסר בעצם הלסת. השתלת שיניים למחוסרי עצם מתבססת על השתלת שתלים בחלקו הבסיסי של הלסת. השיטה דורשת מיומנות מיוחדת של הרופא המטפל, מחזיקה שנים רבות ויכולה להתאים לאנשים אשר סובלים ממחסור קיצוני בעצם ולא ניתן לבצע בהם השתלת עצם רגילה. ישנה חשיבות רבה לכמות העצם באיזור המיועד להשתלה.  

תהליך השתלת שיניים בכל הפה הוא תהליך אשר באופן חד משמעי שווה את המאמץ.

מצב בו חסרות שיניים בפה הוא מצב מורכב לכל הדעות שגורם להגבלה באכילה, בדיבור, בחיוך ובתפקוד הכללי. אפילו שן אחת שחסרה משפיעה עלינו ברמה היום יומית.

ד”ר ברונו קריינר הוא מומחה לכירורגיה של הפה והלסתות, בעל ניסיון רב בתכנון וביצוע שתלים דנטלים לצורך שיקומי פה מורכבים וכן בדיקות מקדימות. הטיפולים המוענקים במרפאתו של ד”ר קריינר יעניקו לכם את החיוך שתמיד רציתם. השתלת שיניים בכל הפה היא פתרון טוב למי שאיבד שן אחת או יותר או למי שסובל משיניים הרוסות שלא ניתן להצילן יותר. ד”ר ברונו קריינר עובד בטכנולוגיה החדישה ביותר ומציע פתרונות לטווח ארוך.

הסיכוי כי השתלת שיניים תיכשל הוא נמוך מאוד אל יחד עם זאת זה עלול לקרות. לרוב ניתן לבצע תיקון שתלים על בסיס השתלה קיימת. הצורך שנוצר לבצע תיקון שתלים  יכול לקרות כאשר הבורג או המבנה נשברים כתוצאה מטראומה חיצונית או בזמן לעיסה. למרבה השמחה זה ניתן לתיקון. תיקון שתלים דורש מיומנות ייחודית של הרופא המטפל.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים