השתלת עצם (אוגמנטציה)

השתלה של עצם בלסת או למעשה תחת החניכיים נועדה בדרך כלל לאפשר ביצוע השתלת שיניים בהצלחה. במרפאת המומחים של ד”ר ברונו קריינר מבצעים לצד טיפולים משמרים או עקירות גם טיפולי השתלות דנטליות בתוצאות מצוינות. במידת הצורך, מבצעים השתלת עצם (אוגמנטציה) בצורה מקצועית וטובה, כדי להתגבר על חוסר בעצם או שינוי במבנה העצם וצורתה.

מדוע השתלת עצם נדרשת

החלק התחתון של השן, כלומר השורש, נעוץ בשכבה של עצם טבעית. מטופלים מבוגרים עשויים להיות בעלי עצם דקה ולא מספיק יציבה על מנת להבטיח את היכולת של השתל לאחיזה נאותה. ספיגת עצם עשויה להתרחש גם כאשר לאחר אובדן שן לא בוצעה השתלה והדבר מלווה בתופעה טבעית שנקראת ספיגת עצם. אי לכך, כאשר מגיע המטופל או המטופלת, יבדוק הרופא מהי מידת העובי של העצם. במקרה הצורך, לפני הכנסת השתל מבצעים את השתלת העצם ומניחים למקום להחלים. רק לאחר ההשתלה ורק לאחר שהמקום מחלים כראוי והושלם תהליך טבעי של התאחות העצם, מבצעים את השתלת השן. ד”ר ברונו קריינר, מומחה לרפואת שיניים (גם ד”ר לרפואה כללית) הינו בעל ניסיון רב בביצוע טיפולים מורכבים והשתלות. שיקום הפה על ידי שימוש בשתלים ושחזור רכסים.

מה זה בדיוק שחזור רכסים

לשינוי תצורתה, עובייה וצפיפותה של עצם הלסת אפשר לקרוא אובדן רכסים. כלומר מבנה הרכסים של הלסת משתנה. שחזור של הרכסים, שנעשה על ידי השתלת עצם במרפאה של ד”ר ברונו קריינר נעשה בשיטות חדשניות ומיומנות מקצועית גבוהה.

לפני הטיפול מבצעים צילומים ובדיקות על מנת להחליט איזה סוג של עצם יתאים ובאיזה אופן תתבצע ההשתלה, שחזור הרכסים. לצורך הטיפול ניתן לעשות שימוש בתחליפי עצם שנועדו למטרה זו או בעצם שלקחה מגופו של המטופל עצמו.

על מנת לבדוק התאמתכם לביצוע השתלת עצם וטיפולי השתלת שיניים, פנו בהקדם למרפאת המומחים של ד”ר ברונו קריינר. לאחר הבדיקות תוכלו לדעת כמה זמן יארך הטיפול מהשלב הראשוני ועד לשלב שוב תוכלו ליהנות ממשנן תפקודי. איכות לעיסה טבעית ומראה של שיניים מלאות, יפות ובריאות.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים