השתלות שיניים ללא הרמת סינוס

לפני שניגשים לבצע השתלות שיניים ללא הרמת סינוס, כדאי להבין כי ההכנה לביצוע השתלה מן הסוג הזה חשובה לא פחות מההשתלה עצמה.  על מנת להצליח לבצע השתלות שיניים ללא הרמת סינוס כדאי להבין מהם הסינוסים.

הסינוסים הם חללים שנמצאים בקדמת הגולגולת. כאשר עצמות הלסת חלשות והסינוסים רחבים מדי, נהוג להשתיל חומר שמדמה עצם. החומר הזה ירים את רצפת הסינוס ויעבה אותו. כאשר יש התעבות העצם, ניתן להחדיר את השתל (בדמות בורג) בבטחה. מידת ההצלחה של השתלות שיניים ללא הרמת סינוס תיקבע אך ורק ע”י מומחיותו של הרופא המטפל, אשר יידע להחליט מהי כמות החומר הדרושה לעיבוי העצם, ומה יהיה אופן הניתוח.

כאשר השתלות שיניים ללא הרמת סינוס מבוצעות בצורה מקצועית ומדויקת, תופעות הלוואי בדמות כאבים, לרוב לא חזקים מדי, ניתנים לשליטה ע”י משככי כאבים.

על מנת לבצע השתלות שיניים בבני ברק, ניתן לפנות לד”ר ברונו קריינר, מומחה לכירורגיה של הפה והלסת, בעל ניסיון רב בתכנון וביצוע שתלים דנטלים לצורך שיקומי פה מורכבים. במרפאתו של ד”ר ברונו קריימר שותפים לטיפול צוות רופאים מומחים בכל תחומי רפואת השיניים: השתלות שיניים, טיפולי חניכיים, שיקום הפה ואסתטיקה, טיפולי שורש ,שיננית וצוות סייעות מנוסות.

על מנת לקבל חוות דעת רפואית מקצועית אמיתית על המצב הדנטלי, ניתן לפנות למרפאתו של ד”ר קריינר בה מתמחים בתחום השתלות שיניים בבני ברק.

בעבר מחסור בעצם נחשב לבעיה מאוד משמעותית כך שאנשים רבים נאלצו להסתפק בתותבות ולסבול מירידה באיכות חייהם.

היום, למזלנו כבר ניתן לבצע השתלת שיניים ללא השתלת עצם באופן מקצועי ובטוח אם בוחרים לעשות את זה עם רופא מומחה ובעל נסיון עשיר בתחום. ישנה חשיבות לא מבוטלת לטיפולים שקודמים לתהליך השתלת שיניים ללא השתלת עצם כיוון שהם אלו אשר יבטיחו הטמעה של השתלים.

השתלות שיניים תל אביב במרפאת המומחים של ד”ר ברונו קריינר יודעים לתכנן ולהחליט מתי ובאילו מקומות יש מספיק עצם על מנת לבצע שתלים ע”י מבט תלת ממדי שמשלים את הנסיון הרב וכל זה על מנת להביא לשיקום מלא של השיניים והלסת.

במרפאת המומחים של לד”ר ברונו קריינר יש את המכשור החדש ביותר על מנת שהמטופלים יקבלו את הטיפול הטוב ביותר האפשרי ואת השתלות השיניים המוצלחות ביותר.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים