השתלות שיניים במרכז

ההחלטה לבצע השתלת שיניים אינה החלטה קלה והיא לא מתקבלת ביום אחד. שנים של סבל, מראה בלתי אסתטי, חוסר נוחות באכילה ועוד. כל אלו מניעים את הסובל לבדוק אפשרויות ולחפש פתרונות. אך עד שמתקבלת ההחלטה הסופית היכן לבצע את התהליך ובאיזה עיתוי – אורך זמן רב. זמן של בירורים, השוואת מחירים בין מרפאות שונות, שיחות עם פציינטים שכבר עברו את התהליך, עד שבשעה טובה מגיע הפציינט שלנו להחלטה ש – כן! הוא הולך על זה!

השתלות שיניים במרכז – כדי שהחיוך יהיה מושלם
אז החלטתם לבצע השתלת שיניים ולהעניק לעצמכם מראה מושלם ואסתטי, קודם כל – מזל טוב. אתם נמצאים בדרך הנכונה שתסייע לכם לפתור את כל הבעיות אשר מהם סבלתם בשל העדר השיניים ולהשיג סוף סוף חיוך מושלם כפי שחלמתם שנים רבות. אנחנו כאן כדי לסייע לכם להפיג את כל החששות ואת ההתלבטויות לקראת התהליך ולהגשים סוף סוף את החלום שלכם.

השתלות שיניים במרכז – בוחרים את המרפאה המתאימה
כולנו יודעים כי השתלת שיניים אינו טיפול של מה בכך. לא מדובר בסתימה רגילה ואפילו לא בטיפול שורש מורכב. כדי שהטיפול ייעשה כראוי ויעבור בשלום עליכם לבחור ברופא שיניים מנוסה ובמרפאה מוכרת וידועה שכבר מנוסה ומקצועית בביצוע של טיפולים מן הסוג הזה. כדאי לבקר באתר של המרפאה, להכיר את הצוות הרפואי, לבדוק את רמת המקצועיות והניסיון שלהם ולשוחח עם פציינטים שחוו את התהליך באותה המרפאה. רק אם תגיעו למסקנה כי אכן הגעתם למקום הנכון – תוכלו להתקדם הלאה.

מתאמים עמדות…
לפני שאתם נכנסים להליך טיפולי – חשוב מאוד שתשוחחו עם הרופא ותבקשו ממנו הסבר מפורט ומענה על כל מה שמטריד אתכם. בקשו הסברים על סוגי השתלים הקיימים והתייעצו עמו לגבי הבחירה בשתלים המתאימים לכם. בררו את כל הנושא של ההרדמה בעת הטיפול ובקשו לקבל הנחיות איך יהיה עליכם לנהוג לפני הטיפול וכמובן גם אחריה. רק אחרי שהכול יהיה ברור  – תוכלו להתקדם הלאה.

השתלות שיניים במרכז – רק במרפאה של ד”ר ברונו קריינר
אם חיפשתם את המקום המושלם לביצוע השתלות שיניים במרכז – המרפאה של ד”ר ברונו קריינר זוהי המרפאה שאותה חיפשתם. ד”ר ברונו קריינר הינו מומחה לכל התחום של כירורגיית פה ולסת. ד”ר קריינר הינו בעל ניסיון עשיר בכל התחום של השתלות שיניים וזה כולל גם שחזורי לסתות ורכסים (– שתלי עצם) כירורגיה של מפרקי הלסת, שסעים, אונקולוגיה ועוד.

המרפאה של ד”ר קריינר ממוקמת במרכז הארץ וקרובה לכל הערים שבאזור. השתלות שיניים במרכז – במקום נגיש ומרכזי – זה רק במרפאה של ד”ר קריינר.

מאות ואלפי לקוחות מרוצים מעידים כי הטיפול אצל ד”ר קריינר היה טיפול מוצלח ביותר. הם נהנים בכל יום חדש מאיכות חיים, ממראה נעים ואסתטי ומחיים הרבה יותר טובים.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים