הרמת רצפת הסינוס

סובלים מחוסר בעצם בלסת לביצוע השתלת שיניים?

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר לטיפול בבעיה של חוסר בעצם בלסת הוא הרמת רצפת הסינוס, הנחשב להליך כירורגי (ניתוחי) אשר מטרתו להגדיל את גובה עצם הלסת על מנת שיהיה ניתן לבצע התקנה של שתל דנטלי או מספר שתלים דנטליים. הטיפול מתבצע באיזור האחורי העליון של הפה באיזור חלל הסינוס שהינו חלל מלא באוויר. את הטיפול מבצעים רופאי שיניים המתמחים בכירורגיית פה ולסת ומוסמכים לבצע טיפולים ניתוחיים פולשניים בחלל הפה, כאשר קיימות 2 שיטות לביצוע הטיפול הכירורגי – הרמה של רצפת הסינוס פתוחה או סגורה.

הרמת סינוס זעיר פולשנית במרפאה מקצועית

השיטה המתקדמת ביותר כיום להרמה של רצפת הסינוס היא הרמת סינוס זעיר פולשנית, המאפשרת החדרה של תחליף לעצם הלסת בלי ביצוע של חיתוך צידי הלסת או שבירה של ריצפת הסינוס. ביצוע התהליך בגישה זו מאפשרת בנוסף לכך גם החדרה של השתל הדנטלי ביחד עם חומר התחליף של עצם הלסת, כאשר בסוף התהליך מבצעים את ההתקנה של מבנה השן החדשה והכתר. התהליך קצר יותר מטיפולי הרמת רצפת סינוס הרגילים ולכן כדאי לבדוק האם ניתן לבצע את הטיפול במקרה שלכם.

הרמת סינוס זעיר פולשנית ברמת גן ובני ברק

אם אתם רוצים לדעת האם הטפול להרמת ריצפת הסינוס בתהליך הזעיר פולשנית הוא רלוונטי אליכם, מומלץ לכם לפנות למרפאת שיניים מומחית בטיפולי שיניים מורכבים. אחת המרפאות המובילות כיום בתחום היא מרפאת ד”ר ברונו קריינר המספקת שירות מקצועי להרמת סינוס זעיר פולשנית ברמת גן ובני ברק עם מרפאה מתקדמת הכוללת את כל הציוד והמיכשור הטוב ביותר לטיפולי הרמת סינוסים בתהליכי שיקום הפה והלסת.

קביעת תור להרמת רצפת הסינוס

לקביעת תור להרמת רצפת הסינוס, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם צוות מרפאת ד”ר ברונו קריינר ולתאם יום ושעה לביצוע בדיקת אבחון ראשונית. צוות המרפאה כולל את רופאי השיניים המובילים בישראל בטיפול הרמה של ריצפת הסינוס והם ישמחו להעניק לכם את הטיפול המתאים ביותר למקרה הרפואי שלכם ולהביא לשיקום המהיר והיעיל ביותר לשיניים שלכם. התקשרו למספר הטלפון המופיע באתר וקבעו תאריך לביצוע הבדיקה ובניית תוכנית טיפולית המותאמת לכם.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים