הלבנת שיניים בת”א

הלבנת שיניים בתל אביב – כל מה שרציתם לדעת!
הלבנת שיניים היא אחת הדרכים להחזיר לפה את צבעו הטבעי. ניתן לעשות הלבנת שיניים במרפאות השיניים או בבית. אמנם הפעולה נקראת הלבנת שיניים אבל בפועל התוצאה היא לא הלבנה אלא הבהרה של השיניים. הלבנה נעשית על ידי ציפוי השיניים הקדמיות בחרסינה. הצורך בטיפול על ידי מומחה הלבנת שיניים בת”א היא בדרך כלל כשמתרחשים שינויים חיצוניים של השיניים כתוצאה משתייה ואכילה אוכל חומצתי וישיבת חיידקים על השן.

הלבנת שיניים בתל אביב – רק על ידי מומחה!
הלבנת שיניים בת”א ניתנת לעשות כמעט בכל מרפאת שיניים. כל שצריך הוא מספר טיפולים לא גדול והשיניים מקבלות מראה לבן ובהיר.  הטיפול נעשה על ידי חומרים  שמכילים מי חמצן שמוצמדים לשיניים באמצעות סד. החומרים אינם נתפסים בשיניים עם כתרים או סתימות ומכאן שיש שינויי צבעים בפה. הטיפול מתחיל והוא אורך כשעה שבנוסף לחומר הנמרח על השיניים  מוקרן אור ממנורת לד. האור מזרז את ההלבנה. בעבר כשרצו להלבין את השיניים היו נעזרים בלייזר.

אל דאגה, למי שזה נשמע לו מלחיץ: מומחה הלבנת שיניים בת”א יסביר למטופל על הטיפול. ראשית על המטופל להגיע לשיננית שתנקה את האבנית ורק לאחר מכן אפשר לעשות הבהרת שיניים.  ישנה אפשרות לעשות הלבנה במרפאת השיניים על ידי מומחה להלבנת שיניים או בבית על ידי מריחת השיניים בחומר למשך שעתיים לתקופה של שבוע ולאחר מכן השיניים יהיו בהירות.

אפשרויות של הלבנת שיניים
ניתן לעשות הלבנת שיניים בת”א ולהבהיר שן אחת או כמה שיניים בודדות שהפכו שחורות בגלל סתימות שורש אצל מומחה להלבנת שיניים. השיטה היא שונה מהלבנת שיניים לכלל הפה. המומחה ילבין את השיניים על ידי קדיחת חור זעיר בשן המדוברת והחדרת חומר הבהרה. אם השיטות להבהרת שיניים אינה מתאימה ללקוח מסוים אפשר להיעזר במשחות השיניים הרבות שיש בשוק ושחלקן מבהירות את השיניים לאחר מספר טיפולים. כדי להימנע מהצורך להגיע אל מומחה להלבנת שיניים כדאי להימנע מעישון , לא לשתות משקעות קלים כהים, מיצי הדרים ועוד. גם הפחתה בשתיית יינות כהים מומלצת. 

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים