אבחון נגעים בחלל הפה

זיהיתם פצעים או נגעים באיזור חלל הפה? זה הזמן לפנות לבדיקה!

אבחון נגעים בחלל הפה ניתן לבצע במרפאת שיניים מקצועית המתמחה בכירורגיית הפה והלסתות, כאשר הרופא במרפאה יכול לבדוק את הנגע או הפצע באבחון ראשוני על מנת להפנות אותו להמשך בדיקות במידה וישנו צורך בכך. המטרה של הבדיקה היא לבצע אבחון בין אפטה (כיב בחלל הפה) לבין סרטן הפה כאשר במקרים של אפטות הפצעים בדרך כלל נעלמים תוך מספר ימים, לעומת גידולים של סרטן הפה אשר אינם נעלמים ונשארים לתקופה ממושכת.

אבחון נגעים בחלל הפה כולל ביופסיה

על מנת לשלול את היתכנות סרטן הפה, יש לבצע ביופסיה של הנגע הנמצא בחלל הפה. אבחון נגעים בחלל הפה כולל ביופסיה יכול להתבצע במרפאת שיניים לכירורגיית הפה והלסת, כאשר הטיפול הינו טיפול ניתוחי (כירורגי) להוצאת דגימה מהפצע. אם ישנו פצע או נגע באיזור חלל הפה שלכם והוא מופיע כבר זמן ממושך, מומלץ לא להזניח את הטיפול בפצע ולקבוע כבר לימים הקרובים בדיקת אבחון עם רופא כירורג פה ולסתות מומחה שיבצע את הביופסיה הנדרשת על מנת לשלול סרטן הפה.

קביעת תור לבדיקת אבחון במרפאה מקצועית

קיבלתם החלטה לבדוק את הפצע או הנגע המופיע בחלל הפה שלכם? זה הזמן לפנות לאחת ממרפאות השיניים המקצועיות ביותר בתחום – מרפאת ד”ר ברונו קריינר, המתמחה בכירורגיית הפה והלסת וכוללת את הרופאים המנוסים ביותר בתחום בישראל עם הציוד המתקדם ביותר לביצוע בדיקות פולשניות בחלל הפה. צוות המרפאה יבצע בדיקה מקיפה לנגע או לפצע שלכם הנמצא בחלל הפה וישלח דגימה של הפצע לביופסיה במידה ויש בכך צורך.

אבחון נגעים בחלל הפה עם רופאים מומחים

לתיאום תור לאבחון נגעים בחלל הפה עם רופאי שיניים מהטובים בארץ, צרו קשר עם מרפאת ד”ר ברונו קריינר וקבעו תור לביקור בתאריך הנוח ביותר עבורכם. צוות המרפאה יעניק לכם טיפול בסטנדרט הגבוה ביותר לאבחון של פצעים ונגעים באיזור הפה ויפנה אתכם לבדיקות הנדרשות בכדי לשלול נגעים ממאירים בחלל הפה. לתיאום הביקור במרפאה, מלאו את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים המופיע בתחתית האתר, או התקשרו ישירות לצוות המרפאה דרך מספר הטלפון המופיע בדף.

טיפולי המרפאה

טיפולים נוספים